Стрес заважає схуднути після народження малюка

13.10.2019 13:50 nashamama.com
Жінки, які після пологів відчувають сильний стрес, стикаються з великими труднощами, намагаючись позбутися від накопичених під час вагітності кілограмів. Крім цього, мами, які важать вище норми, частіше страждають від депресій. Вчені з університету Джорджії виміряли індекc маси тіла жінок, які народили свою першу дитину, і зібрали дані про рівень стресу і фізичної активності.

"Сидячий спосіб життя і низький рівень фізичної активності дуже сильно залежить від стресу, який відчувають молоді мами. Чим більші стрес і депресія, тим менше жінка рухається, і тим більше зайвої ваги вона набирає", - розповідають дослідники.

Вчені відзначили зв'язок між підвищеним індексом маси тіла і активним соціальним життям матусь. Спілкування з друзями - це позитивний момент, однак для більшості жінок спілкування не означає фізичну активність. Велику частину часу мами проводять, розмовляючи по телефону, сидячи з подругами будинку, розмовляючи або дивлячись телевізор, замість того, щоб піти на прогулянку з дітьми. В результаті жінка не тільки не худне, а й набирає зайву вагу, що призводить до негативних емоцій і депресії.

Комментарии

Добавить комментарий

СВЕЖИЕ КОММЕНТАРИИ