Здоровьеbdzhola.com11 янв.

«Тарілка балансу», яка зарядить вас енергією на весь день: правильно харчуємося

Щоб продуктивно працювати і відчувати себе чудово весь день, безумовно, потрібна енергія. Однак не всі знають, де її взяти!

Знаменитий англійський кухар і дієтолог Джеймі Олівер спробував вирішити проблему того, як отримати максимальний заряд енергії на весь день. Він запропонував так звану «тарілку балансу» - відмінне рішення, яке припало до смаку і нам. Що таке «тарілка балансу»? По суті, це як правильно покласти їжу на свою тарілку - точніше, її кількість і пропорції. Це дуже просто, ось подивіться:

Не забуваємо про воду! Це суперважливо - пити достатню кількість води. Наше тіло - це 50-60% рідини, і, будучи правильно збалансованою, вода в організмі має важливе значення для здоров'я і обмінних процесів. Часто, коли ми думаємо, що голодні, ми насправді зневоднені, тому достатня кількість води запобіжить переїданню. Як правило, жінки повинні прагнути випивати не менше 1,6 л в день, а чоловікам потрібно не менше 2 л. Але, звичайно, варто завжди прислухатися до свого організму і давати йому ту кількість рідини, яку він вимагає.

Скільки енергії нам потрібно? Отже, про енергетичний баланс в їжі. Нашому організму необхідна енергія для руху, відновлення, росту і розвитку. Звичайно, всі люди різні і скласти ідеальну систему для всіх неможливо, але мінімальна кількість енергії в день має бути такою:

А також не варто відмовлятися від їжі, яка вам подобається, але не особливо корисна. Філософія мого дідуся була дуже проста: все, що вам подобається, має бути в міру. Це актуально і сьогодні.

Авторские статьи