ТОП-3 продукти для очистки організму

20.03.2019 09:31 24apteka.com.ua
Медики рекомендують частіше вживати ці продукти.

Яблука

Яблука стабілізують роботу всієї травної системи завдяки пектину і клітковинІ, яка пов’язує шлаки і токсини. Вони покращують апетит, стимулюють вироблення шлункового соку, позбавляють від закрепів. Також яблука знищують збудників вірусів грипу А, дизентерії, золотистого стафілокока. Як вживати: зазвичай яблука вживають в свіжому вигляді і тільки з шкіркою (це важливо!), Також можливо у вигляді соку і тертої кашки, а можна зварити компот.
Авокадо

Не усі, на жаль, знають властивості цього південного фрукта. А дарма. Авокадо містить глютатіон, який блокує безліч небезпечних канцерогенів, при цьому розвантажуючи печінку. Також авокадо стабілізує рівень холестерину в крові, допомагає травленню, забезпечує організм киснем. Як вживати: зазвичай авокадо їдять свіжим, можна в якості сухофрукта або у вигляді олії.

Журавлина

Журавлина, можливо, один з найсильніших природних антибіотиків та противірусних засобів. Вона очищає сечостатеву систему від небезпечних бактерій. Важливо й те, що журавлина допомагає боротися з утворенням ракових клітин, а також чистить тромби і бляшки в судинах.

Комментарии

ua Гость, 06.03.2019 10:13

Самий такий вірний спосіб для очистки організму це подивитись на сатану порошенка , і як пішов ригати як пішов ригати ……….

Добавить комментарий