ТОП-5 причин, чому болять груди в жінок, назвали лікарі
Здоровьеgreenpost.ua03 декабря 2020

ТОП-5 причин, чому болять груди в жінок, назвали лікарі

Здоров'я грудей дуже важливо для будь-якої жінки, тому будь-які проблеми з молочними залозами повинні бути приводом для звернення до лікаря. Різкі, гострі або тягнучі болі в грудях можуть нагадувати печіння або багато найдрібніших уколів. Про це розповідають лікарі мамологи. Повідомляє "УНІАН".

Причини болю в грудях

1. Гормональний дисбаланс організму

Гормональні сплески — одна з найпоширеніших причин болю в молочних залозах. Дисбаланс може виникнути з багатьох причин: стрес, недосипання, хронічна втома. Такий біль, як правило, проходить сам по собі після нормалізації гормонального фону.

2. Прийом гормональних і протизаплідних таблеток

Подібні препарати сильно змінюють гормональний фон організму, що може призводити до напруги і хворобливість в грудях. Якщо прийом таблеток супроводжується подібними симптомами - відразу ж звертайтеся до лікаря. Але не припиняйте і не збільшуйте дозу препарату самостійно.

3. Менструальний цикл

Біль в молочних залозах може виникати в різні періоди менструального циклу. Біль у грудях перед місячними та під час місячних часто поєднується з огрубінням і підвищеною чутливістю. Лікарі вважають такі болі нормою, однак якщо вони супроводжуються виділеннями з сосків, або такий біль виник вперше в житті — це привід звернутися до мамолога. Біль в грудях після місячних може свідчити про гормональний дисбаланс. Якщо груди опухли та болять, але місячні не наступали — це може бути ознакою вагітності.

4. Менопауза

Біль в грудях у жінок старше 50 років може бути ознакою менопаузи — гормональної перебудови всього організму, яка часто супроводжується хворобливістю молочних залоз.

5. Захворювання молочних залоз

Якщо несподівано почала боліти груди, а вагітність, менопауза і травма грудей виключені, швидше за все це ознака одного з захворювань, що вимагає звернення до лікаря.

Мастопатія — розростання залозистої тканини. Супроводжується ущільненнями в області грудей і лікується медикаментозним або хірургічним шляхом.

Кіста — новоутворення з рідиною всередині них. Вимагають уважного вивчення мамологом, онкологом, гінекологом або хірургом для визначення ризиків розриву і призначення лікування.

Доброякісна пухлина — розростання тканин, в результаті якого виникають тягнучі болі. Вимагає хірургічного лікування.

Мастит — запалення, пов'язане з гормональними порушеннями та грудним вигодовування.

Рак грудей — злоякісна пухлина, що вимагає негайного звернення до лікаря. Супроводжується набряком хворих грудей, зміною шкіри, зміною форми та кольору соска, ущільненнями в молочних залозах, появою сукровичного, гнійного або кров'янистого виділень з сосків.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена вот расскажи, народ митингует что стало жить лучше? ты ж об этом тут всем уши прожужжала...
3021
Объективно. Природный газ Нафтогаз закачивал летом 2020 года в хранилища по 3 грн куб, газ собственной добычи стоит 2 грн куб. Вопрос. Почему государственная компания хочет продавать его людям даже по 7 грн куб. Субъективно. Власть придержащие, конченные пиарастические барыги.
3021
Верной дорогой в 37 год идете, не товарищи, но Уполнамоченный, не генералиссимус.
тт
возможно
тт
красава
тт
ничего не ждем хорошего...
макс
Глупости. Гитлер обеспечил достатком и уверенностью в будущем простых рабочих - после Веймарской республики. И за это народ Германии не стал возмущатся расправой над оппозицией (коммунистами и всеми остальными), евреями и прочими меньшинствами. А ДемПартия США сама устроила приход нового раунда глобального кризиса. Мало финансового, добавили ковида. Лучшей жизни никому в США не светит, и поэтому ДемПартию не простят, как Гитлера, а наоборот, определят в главные виновники просиходящего и сделают козлом отпущения.
Авторские статьи