Здоровьеditey.com30 нояб.

Топ-5 речей, про які мріють чоловіки отримати від жінок

У всіх нас є свої секретні бажання, у яких ми не рідко не зізнаємось навіть самі собі. Про що ж мріють представники сильної половини людства, думаючи про жінок?

nk_hauz/-mnkydlaqegfeqygvka5.jpg

1. Будь ласка, замовте собі десерт Жіноча ідея про те, що ви повинні бути витонченою і правильною зовсім не спокушає чоловіків, тому що це означає, що вам не подобається, хто ви є або з ким ви перебуваєте. Якщо у вас дійсно є відчутна зайва вага і ви себе обмежуєте в солодкому, то ок. Але якщо немає, то, будь ласка, пропустіть прихильність культурним нормам, будьте справжньою і замовте морозиво з тістечками. Як і в випадку із засмагою, брехня в цьому питанні лише відштовхне чоловіка.

2. Зробіть перший крок Навіть найбільш мужнім вашим прихильникам не подобається мати справу з відкиданням і відчувати біль. Якщо ви збираєтеся зробити перший крок, відкрийтесь чоловікові, торкніться його рукою або усміхніться. Просто дайте йому знак, щоб він знав, що не буде принижений, якщо зробить перший крок.

3. Ви можете бути босом в спальні Традиційний гендерний розподіл – це круто, але іноді приємно, коли жінка бере на себе відповідальність. Якщо чоловік здається стомленим, можливо, тому що він нервує, він вас не порадує. Так що, як би дивно це не звучало, якщо ви час від часу контролюєте процес, це може бути тим, що йому потрібно, щоб трохи розслабитися.

4. Ви красива, перестаньте скаржитися Він би не був з вами, якби думав, що ви непривабливі. Чоловіки – надзвичайно візуальні істоти, і, як не банально це звучить, зовнішність завжди грає якусь роль. Деяким подобається підтягнутий, але жіночний образ Дженніфер Лоуренс, інші вважають за краще спортивну фігуру Кемерон Діаз, а деяким подобаються дуже худі жінки або дівчини з більш повними фігурами.

Так що не переживайте. Він бачить вас привабливою і спокусливою, адже він з вами в стосунках. Якщо ви хочете щось змінити в собі, зробіть це, але зробіть це для себе, а не для нього.

5. Елегантне плаття прикрашає будь-яку жінку Елегантне вбрання, яке робить вас схожою на актрису, будь це Бріжит Бардо або Емма Уотсон, відповідає чоловічому прагненню до успіху і класичної краси.

Точно так же, як ви цінуєте м’язи Джейсона Момоа, чоловіки теж хочуть відчути, як йдуть по червоній килимовій доріжці з тією, яка шикарно і бездоганно виглядає в красивому платті. Звичайне вечірнє плаття з досить глибоким вирізом підійде, але елегантне вбрання означає, що чоловік має справу зі справжньою жінкою.

💬 Последние комментарии
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!
Весёлый Роджер
Вот он план шизика стратега - с выходом на границу Урала и Камчатки!!! «Елена - 12 ноября 2018 - высокий моральный дух воинов всу, а главное защита своей родной земли позволит освободить Донбасс ударами ДВУХ танковых соединений с выходом на границу Украинв и дальнейшим освобождением этнических украинцев в орде,которых не слышат...»
Весёлый Роджер
Шмуля, обосранный Сруля! Ну ка, расскажи нам глупым, Шо цэ така за сила, що стоит за ВСУ??? Сразу сзаду стоит – щоб не побигли як С.Семенченко? ОЙ, а звыняй свинорыл ТУПОЙ, а цэ не та сила що у Дэбальцево була? Що та? Тай нихай стоить! Пусть у щирых захистников хунты хоть шой-то стоитЬ! Чи, ты хотел нам рассказать о якой-то стране, що готова послать не меньше чем, тысяч 100, а лучше 350 на Украину УМИРАТЬ? Шо цэ така за Эбанутая держава? Назови сразу!!! Не тяни!!! Народ ЖДЁТ!!!
Серж
Как в Афганистане???? Мощная сила!!! Етить-молотить!!!