Здоровьеnarodna-pravda.ua3 сент.

Ці продукти не можна вживати на сніданок під час схуднення

Фахівці розповіли, які продукти не можна вживати на сніданок та чому.

Фахівці розповіли про продукти, які не можна вживати на сніданок під час схуднення. Вони змість допомоги у боротьбі із зайвими кілограмами гальмують весь процес, а найгірших випадках стимулюють набрання ваги.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА. Не є секретом, що сніданок надзвичайно вадливий. Він забезпечує організм енергію на більшу частину дня, не дає втомі захопити ва зненацька, а якщо ви худнете то без нього не обійтись. При цьому, не можна їсти на сніданок все без розбору. Раціон має бути досконально виваженим та до нього не повинні потрапляти продукти, що шкодить вам. Також, не варто довіряти рекламі, адже більшість з рекламованих продуктів дієтичними не є. Про це відзначає дієтолог Світлана Конакова. Фахівець назвала перелік продуктів, які вважаються дієтичними, однак, насправді, такими не є. Пакетовані соки. Соки в пакетах є калорійною бомбою. Вони забезпечать вас не вітамінами, а калоріями на цілий день, адже виготовлені такі соки з крохмалю, цукру та пюре.

Каші швидкого приготування. це швидкі калорії, які не несуть жодної користі з високим вмістом цукру. Мюслі. Це також крохмаль у вигляді синтетичних елементів з цукатами та цукром.

Йогурти з наповнювачами. склад даного продукти доволі шкідливий, адже містить він крім цукру ароматизатори, жири, барвники. Навряд чи такий йогурт буде корисним.

Глазуровані сирки. Даний продукт виробляється аж ні як не з кисломолочного сиру. Тут присутні цукор, жири, барвники, підсилювачі смаку. Тож його разом з іншими солодощами слід виключити з вашого раціону. Чіпси, шоколадні пасти, фаст-фуд.Коментарі тут зайві, їх шкода надзвичайно велика. Тож не завжди розрекламовані нам продукти є корисними. Навпаки вони несуть загрозу не лише фігурі, а й всьому організму в цілому.