Здоровьеzdorovia.com.ua31 янв.

Цікаві факти про холестерин

Якщо ви думаєте, що знаєте все, що потрібно знати про холестерин, можливо є ще кілька сюрпризів. Перевірте поширені міфи, з'ясуйте, які види їжі можуть викликати підвищення, і чому холестерин - це не тільки погано, але й добре.

nk_hauz/-lzrvijmfun_2dhdbawy.jpg

Яйця - зло

Це правда, в яйцях міститься багато дієтичного холестерину - 200 мг, що становить дві третини рекомендованого ліміту "Американської кардіологічної асоціації" (300 мг на день). Але він не є небезпечним, що вважалося раніше. Тільки частина з їжі перетворюється в холестерин в крові, і якщо споживання в раціоні зростає, організм компенсує це, виробляючи менше власного холестерину.

Висновок: є яйця не небезпечно. Вони є відмінним джерелом білка, містять ненасичений жир, так званий "хороший жир"

Діти

Високий рівень ліпопротеїнів - проблема середнього та похилого віку? Ні, це міф. Дослідження показали, що атеросклероз - звуження артерій, що приводить до серцевих нападів, може початися з восьми років.

"У липні 2008 року," Американська академія педіатрії "випустила" керівництво по дітях і холестерину ", батькам були надані рекомендації, якщо у дитини надлишкова маса тіла, гіпертонія в анамнезі, або родичі страждають хворобами серця", - пише видання Helth.

Діти із високим рівнем "поганого холестерину" повинні дотримуватися дієти, яка обмежує насичені жири до 7% калорій, вживати добавки з клітковиною і займатися спортом.

Вміст у їжі

З'єднання, що міститься в продуктах харчування, не єдиний чинник, що призводить до підвищення рівня. Насичені жири (що містяться в продуктах тваринного походження і молочних продуктах) і транс-жири (що містяться в маргарині, напівфабрикатах, фастуде) надають більший вплив на ліпопротеїн низької щільності (ЛПНЩ) викликає атеросклероз.

Ворог організму

Високий рівень небезпечний, але сам холестерин необхідний для різних процесів організму, від ізолювання нервових клітин у мозку до забезпечення структури клітинних мембран. Ось чому тіло виробляє це біле воскообразное речовина (близько 75% виробляється печінкою і клітинами інших органів).

💬 Последние комментарии
Если Ви Откажитэсь, Они Вас 3арэжут
Столтенберг заявил, что его НАТО уже не будет участвовать в ИЗНАСИЛОВАНИИ Украины ... или Просто 3ассал. Петров и Боширов могут лишить мечты о славной отставке к лету и ещё обещанного тёплого места - управляющего банком в родной Швеции. Какая боль...
обналичь Вовину тысячу $ долярами
п.с. сотни тысяч нигеров из города-призрака Детройта, гангстерского Чикаго, а так же коренное население Аменрики (индейские племена) именно так и живут - годами и поколениями получая выплаты от госкорпораций и правительства... Думай - ТЕ !!!
Да здраствует наш СУД ! Самый Щирый суд в мире
если Америка откажется от нападения на Россию - то Украина может подать коллективный судебный иск против США и заработать МИЛЛИАРДЫ ДОЛЛАРОВ !!! коллективный судебный иск от сотен тысяч/миллионов пострадавших от руководства коррумпированных чиновников и олигархов из госКорпораций - это самый вкусный пирог для сотен тысяч безработный юристов а так же для миллионов обманутых граждан, не-граждан и проство "мёртвых душ" , тех самых что голосовали на выборах президента Байдена ... ( Джон Гришем "Афера" )
Микола Вересень
1. ОК. 2. ОК. 3. ОК. 4. ОК. 5. NO. 6. ОК.
Референдум
1. Любите ли вы деньги больше чем Ахметова, Суркиса и украинский футбол? 2. Согласны ли вы грабить награбленное? 3. Насрать ли вам на украинское государство? 4. Насрать ли вам на украинскую власть? 5. Считаете ли вы себе русским? 6. Вы совсем не любите Суркиса?
Весёлый Роджер
Я одного не понимаю, а шо не оруть - "Овощь созрел!" Чаму не по форме одеты - не у кружевных як у Шмули труселях? И никто не скакал? А ... ну да понимаю ... - Хoxлу не платють, xoxoл - Не скачет!
Весёлый Роджер
Какой ты Шмуля на фуй житель Украины, если не можешь правильно написать слово - ПИДСРАЧНИК! Тот НеЕлен спецом ошибся, а ты МУДАК повторил! Здорово он тебя пидловил! Давай спивати Шмуля, влада меняется.... "Як я сиду на пидсрачник, та як зроблю писню, Щобы зараз уси рагули на гилях повисли!(С)"