Цікаві факти про холестерин
Здоровьеzdorovia.com.ua31 января 2020

Цікаві факти про холестерин

Якщо ви думаєте, що знаєте все, що потрібно знати про холестерин, можливо є ще кілька сюрпризів. Перевірте поширені міфи, з'ясуйте, які види їжі можуть викликати підвищення, і чому холестерин - це не тільки погано, але й добре.

Яйця - зло

Це правда, в яйцях міститься багато дієтичного холестерину - 200 мг, що становить дві третини рекомендованого ліміту "Американської кардіологічної асоціації" (300 мг на день). Але він не є небезпечним, що вважалося раніше. Тільки частина з їжі перетворюється в холестерин в крові, і якщо споживання в раціоні зростає, організм компенсує це, виробляючи менше власного холестерину.

Висновок: є яйця не небезпечно. Вони є відмінним джерелом білка, містять ненасичений жир, так званий "хороший жир"

Діти

Високий рівень ліпопротеїнів - проблема середнього та похилого віку? Ні, це міф. Дослідження показали, що атеросклероз - звуження артерій, що приводить до серцевих нападів, може початися з восьми років.

"У липні 2008 року," Американська академія педіатрії "випустила" керівництво по дітях і холестерину ", батькам були надані рекомендації, якщо у дитини надлишкова маса тіла, гіпертонія в анамнезі, або родичі страждають хворобами серця", - пише видання Helth.

Діти із високим рівнем "поганого холестерину" повинні дотримуватися дієти, яка обмежує насичені жири до 7% калорій, вживати добавки з клітковиною і займатися спортом.

Вміст у їжі

З'єднання, що міститься в продуктах харчування, не єдиний чинник, що призводить до підвищення рівня. Насичені жири (що містяться в продуктах тваринного походження і молочних продуктах) і транс-жири (що містяться в маргарині, напівфабрикатах, фастуде) надають більший вплив на ліпопротеїн низької щільності (ЛПНЩ) викликає атеросклероз.

Ворог організму

Високий рівень небезпечний, але сам холестерин необхідний для різних процесів організму, від ізолювання нервових клітин у мозку до забезпечення структури клітинних мембран. Ось чому тіло виробляє це біле воскообразное речовина (близько 75% виробляється печінкою і клітинами інших органів).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Илья
Именно я советую подбросить немцам пару миллионов беженцев. Каким путём? Да тем же что и всегда - через греческую границу. Цель акции - окончательно дестабилизировать экономику , что автоматически приведет к социальному взрыву и заставит руководство ФРГ жить по своим правилам а не по тем что им диктуют из Вашингтона и Брюсселя. Чего тут непонятно?
Ил2
Вот видишь кака ты не устойчива, или наоборот устойчива в своём негативе. Хотя и осознаешь, что это не хорошо.
Кот Матроскин
Где старик возьмёт маску, когда их нихрена нет в аптеках?
Кот Матроскин
Маски пусть на жопу себе натянут, толку с них, как с козла молока.
Ил 2
Ро., попробуй найти беседу А. Караулова с доктором бионаук Ириной Ермаковой, на полчаса - не пожалеешь. Там о связи с ГМО, о Синтии, все хорошо выстроено.
Кот
Есть надежда,что большинство галичанских почитателей хфюрера подцепили таки коронавирус у Европах...И их ряды значительно поедают!!!
Ил 2
Странно читать это от тебя - не ты ли советуешь подбросить немцам беженцев? И как это себе представляешь, каким путем? Че концы с концами не сводишь? Гонишь какую-то пургу и ещё удивляешься вопросу.