У Канаді виявлено десятки випадків невідомого захворювання мозку
Здоровье31 марта 2021

У Канаді виявлено десятки випадків невідомого захворювання мозку

У Канаді лікарі вивчають раніше невідому хворобу мозку, яка викликає втрату пам’яті, галюцинації і атрофію м’язів.

Про це повідомило видання The Guardian. Про захворювання стало відомо після того, як в пресу потрапив лист з агентства громадської охорони здоров’я провінції Нью-Брансвік, адресований лікарям. Чиновники просили медиків бути особливо уважними у зв’язку з реєстрацією випадків невідомого захворювання, яке за симптомами схоже на рідкісну смертельну хворобу Крейтцфельдта-Якоба, яке викликає ураження кори і підкіркових центрів головного і спинного мозку. Але ні у одного з пацієнтів ця хвороба не підтвердилася.

Всього в Канаді зареєстровано 43 випадки невідомого захворювання. Перший медики зафіксували у 2015 році, в 2019-м недуга був виявлений у 11 чоловік, в 2020-м зареєстровано 24 випадки. П’ятеро хворих померли.

Пацієнти відчували болі, спазми і зміни в поведінці, у них спостерігалася тривога або депресія. Протягом півтора-трьох років симптоми прогресували, у хворих з’явилися когнітивні порушення — втрата пам’яті, а також атрофія м’язів і бруксизм. У деяких пацієнтів спостерігалися галюцинації.

Відзначається, що більшість випадків невідомої хвороби зафіксовано на Акадійському півострові і в місті Монктон провінції Нью-Брансвік.

В даний час група дослідників намагається визначити, чи існує зв’язок між новим захворюванням і екологічними проблемами.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Ты за агентов пиши, не отвлекайся на Роджера, не уводит в сторону.. Что твоими агентами, что не попались сделано? Что из типа добытого ими сделало Украину процветающей страной с обеспеченным населением??? Ничего....
кУЧМА ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!! Грузина !!!
Весёлый Роджер
Шмуля ПЕРЕМОГА!!! Амерыка з вами, з майданутыми мудаками! «На одно рабочее место на Украине претендует шесть безработных - центр занятости» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.» Сала уронили – убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Шой-то и тут молчок, язык пропахандон Шмуля так и не высунул из дупы! Тому шо в методичке сказано ... обсирать Россию, а про отвечать... нычого нима!
Весёлый Роджер
Долбоэб Шмуля, это ты не виляй, а на вопросы отвечай! Таки чехи и предяву и бросили про взрывы тех снарядов, что один болгарский перец перепродавал ширым поддонкам, для войны на Донбассе. Тому що своего производства снарядов у гятих пидпиндосников НИМА!!! ВСЕ шесть заводов - ЗАКРЫЛИ и на металл попилили! Сало уронили! Хероям убийцам детей мало!
ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ кУЧМА
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!!
Елена
А сколько не поймалось? Думаю он не один в поле воин.сынов и дочерей у Украины много,а Роджер сын-дурак,как в сказке было у отца три сына,двое умных,а третий Роджер,ха.такие вот пироги., товарищи полковники,ха.