Українцям допоможуть кинути палити
Здоровьеvechirniykiev.com.ua22 июля 2017

Українцям допоможуть кинути палити

В Україні створять національний сервіс з надання допомоги у припиненні куріння. Сервіс складатиметься з «гарячої» телефонної лінії та професійного веб-сайту, і має на меті допомогти українцям, які страждають від тютюнової залежності. В Україні бракує професійних сервісів з допомоги курцям, хоча 77% з них вважають такі сервіси потрібними. За приблизними підрахунками, цільова аудиторія сервісів становить близько 1,5 млн курців. Подібні сервіси діють у багатьох країнах та вже довели свою ефективність. За даними міжнародних досліджень, при зверненні на «гарячу» телефонну лінію шанси кинути курити зростають у 5 разів. Сервіс з надання допомоги у припиненні куріння розроблено в межах спільної ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Бюро ВООЗ в Україні, яка впроваджується громадською організацією «Життя» за фінансової підтримки Швейцарської Агенції розвитку та співробітництва в рамках проекту «Неінфекційні хвороби: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні».

5 комментариев

Написать комментарий
 • ирина
  21 июня 2017
  правильно но ни одни центры не помогут заядлым курильщикам просто надо повысить хотя бы в 5 раз цену на сигареты
  Ответить
 • Помидор
  21 июня 2017
  Ирина, у Вас всё нормально? Никакие сигареты не наносят больше вреда,чем подобные "энтузиасты ".Цены надо на хлеб поднять (ожирения не будет) .Железная логика.
  Ответить
 • Эпична!
  22 июля 2017
  Американские спэцэалисти запрещают Американские сигареты и будут кормить наркотой , при зверненні на «гарячу» телефонну лінію... шанси кинути курити зростають у 5 разів. в рамках проекту «Неінфекційні хвороби:
  Ответить
 • Гость
  22 июля 2017
  ...противный преступный бандеровский режим-властительство в Киеве... нет- нет фашистам-бандеровцам-отребью...
  Ответить
 • 99008899
  22 июля 2017
  Заменяет сигарету член завёрнутый в газету! Только таким способом укропам можно избавиться от курения! Ничто другое не поможет!!!
  Ответить