Вчені: йогурт захищає від серцевих захворювань
Здоровье17 июня 2021

Вчені: йогурт захищає від серцевих захворювань

Йогурт – універсальний продукт, який можна використовувати в чистому вигляді або доповнювати його фруктами і ягодами. Велике дослідження, опубліковане в American Journal of Hypertension, показало, що це не єдина причина включати його в свій раціон. Вчені встановили, що вживання двох або більше порцій йогурту в тиждень пов’язане зі зниженням ризику серцево-судинних захворювань.

Дослідники з Бостонського університету і Гарвардської медичної школи вивчили дані понад 55 тис. жінок з високим кров’яним тиском у віці від 30 до 55 років і 18 тис. чоловіків у віці від 40 до 55 років. Кожен учасник вів щоденник харчування і повідомляв про всі медичні діагнози.

Дослідження показало, що серед чоловіків, які вживали дві і більше порцій йогурту в тиждень, на 19% був знижений ризик серцевого нападу. Для жінок було виявлено ще більше зниження – на 30%. Ризик розвитку ішемічної хвороби серця знизився на 20% без прив’язки до статі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами!
Елена
Хочу,крок за кроком,от пэрэмогы до пэрэмогы Украина идёт к светлому европейскому благополучию, ещё немного там за рогом при помощи Запада, Америки и Японии в Украине будет благополучие и благосостояние примерно как в Польше,вот так,а Роджер скотина и мерзавец.
УКРЫ ВСЕ ПРОЗРАЧНЫЕ
А тройное гражданство можно и не скрывать !!! ( Коломойский ) !!!
е
про то как опустилась Украина с 90-х на настоящий момент не хочешь рассказать? пример неудобный?
е
это ж только ты тут своими похождениями с морячками 6-го флота регулярно хвалишься, и то видимо плохо обслуживаешь господ, денег не дают, в америку свою не берут...
Северный ходок
В одну телегу впрячь неможно... Из общего системного кризиса есть только один выход - это борьба.
Как же вы не заметили
А турки за счет своих противоправных действиях еще и неплохие европейские деньги получают.