Здоровьеcikavosti.com1 янв.

Вчені: Лайки в соцмережах здатні зробити людину нещасною

Лайки в соцмережах здатні негативним чином позначатися на психологічному стані індивіда, змушуючи його відчувати себе нещасним. До таких висновків за підсумками дослідження прийшли експерти компанії Facebook.

Як уточнюють дослідники, вплив на людину чинить навіть просте перегортання новинної стрічки в популярних соцмережах. Індивід в більшості випадку починає порівнювати себе з іншими, зіставляючи досягнення або намагаючись заслужити такого ж схвалення, як у деяких популярних користувачів. Експерти зробили висновок, що найчастіше «лайкаючі» чужий контент громадяни відчувають себе більш нещасно, ніж ті, хто віддає перевагу не взаємодіяти з соцмережами або тільки ділиться там власними матеріалами. Найбільш часто така реакція спостерігається у підлітків, а також у молодих людей, які серйозно ставляться до активності і популярності в Мережі. Така поведінка, як вважають експерти, може бути сигналом про необхідність менше часу присвячувати віртуальному світу.

💬 Последние комментарии
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!
Все пропало
У американцев квалификация получше, чем у слуг народа... Поэтому американцы с русскими ни о чем не договорились. И даже Эрдоган с американцами договориться не может. Тоже квалификации не хватает.
Кот Матроскин
Возвращение блудного попугая...
Все пропало
А по телефону нельзя провести переговоры? И что за переговоры такие? Ну, Путин про международное право, российский Крым и общую историю рассказывать будет, а Зеленский будет слушать и не соглашаться, но что-то конкретное противопоставить этим утверждениям не сможет. Квалификация плохая.