Здоровьеukrhealth.net15 янв.

Вчені назвали 5 корисних властивостей гарбузового насіння для здоров’я

Вчені назвали п’ять позитивних фактів про користь гарбузового насіння. Їх рекомендується вживати вагітним жінкам і діабетикам, до того ж, даний продукт покращує здоров’я простати.

nk_hauz/-lycyyqzf-hkcxyjqwpc.jpg

Насіння позитивно впливає на роботу серцевого м’яза через що міститься в них магнію. Відбувається регулювання кров’яного тиску і зниження ризику інфаркту. Олія з насіння гарбуза виводить “поганий” холестерин ЛПНЩ і накопичує «хороший» (ЛПВЩ).

У ньому присутні омега-3 ненасичені жири, цинк і антиоксиданти. Особам, які страждають на діабет, вкрай корисно їсти насіння через присутність в ньому клітковини.

Значну користь приносить і магній, так як ризик розвитку небезпечного захворювання зменшується на 33-34%. Названий продукт забезпечує здоровий сон завдяки тому ж магнію – основному і необхідному мінералу, відзначають дослідники.

Важливим фактором є позитивний вплив на сечовий міхур, разом з тим, придушуються симптоми доброякісної гіперплазії передміхурової залози. Вагітним жінкам потрібно їсти гарбузове насіння, так як наявний в них цинк впливає на цілий ряд гормонів, пов’язаних з пологами.

Авторские статьи