Вчені не знайшли доказів негативного впливу вірусу nCoV на репродуктивну функцію
Здоровьеnewformat.info10 дней назад

Вчені не знайшли доказів негативного впливу вірусу nCoV на репродуктивну функцію

Чоловікам, які перехворіли новим коронавірусом не загрожує безпліддя, повідомили урологи і вірусологи.

Патоген дійсно може викликати запалення тканин яєчок в термінальній (останній) стадії хвороби. Однак даних про те, що він робить негативний вплив на репродуктивну функцію вилікувалися у вчених немає. На сьогоднішній день в міжнародній науковій літературі не зареєстровано жодного випадку впливу коронавірусу на статеву функцію чоловіків або жінок. Тому побоюватися бездітності після одужання від COVID-19 не варто, вважають фахівці.

Раніше в Мережі поширилися повідомлення про те, що на сайті уряду китайської провінції Хубей виклали документ. У ньому всіх чоловіків, які перехворіли на COVID-19, закликали перевіритися на безпліддя. Оголошення з великою швидкістю стало розходитися по соцмережах і через кілька годин його нібито прибрали з сайту держструктури.

Побоювання, що новий коронавірус взагалі може якось вплинути на репродуктивну здатність, були засновані на дослідженнях наслідків спалаху SARS (важкого гострого респіраторного синдрому), більш відомого в Росії як атипова пневмонія. Захворювання, що поширилося в 2002-2003 роках, вразило більше восьми тисяч чоловік в Азії, Африці, Європі та Америці і призвело до смерті близько восьмисот заразилися. У 2005 році група китайських вчених опублікувала результати патологоанатомічного дослідження загиблих.

Тож, прямого зв’язку між ним і безпліддям не встановлено. Більш того, на сьогоднішній день в міжнародній науковій літературі не зареєстровано жодного випадку впливу цього патогену на статеву функцію чоловіків або жінок. Однак необхідно спостерігати за подальшим станом перехворілих, щоб повністю виключити подібні ризики.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
георгий
ОЦЕ ДРУЗЗI I НЕДРУГИ , ПАНИ та ПАННОЧКИ и ПРИШЛА в УКРАИНУ НАПАСТЬ - ЕВРО АМЕРИКАНСКАЯ ФАТА МОРГАНА , ДУЖЕ ХОТЕЛИ В ЕВРОПУ А ПОЛУЧИЛИ ПАНДЕМИЮ - АМЕРИКАНСКУЮ ДА ЩЕ и ЗЕМЛИ ЛИШИЛИСЯ. ФАТАЛЬНЫЙ ИСТОРИЧНИЙ КОНЕЦ УКРАИНСКОЙ НЕЗАЛЕЖНОСТИ , НАЧАЛИ ЗА ЗДАВИЕ а ЗАКОНЧИЛИ ЗА УПОКОЙ .
Морж
Глупость несусветная, никто серьёзно не думает эту петицию рассматривать, инфошум!
Игбун Хохлов
Тиха украинская ночь, но сало надо перепрятать. Тихушничество и крысятничество - черта национального характера хохлоту.
Игбун Хохлов
Наоборот, не заплатили. Истинный хохлатый поцреот за бесплатно скакать не будет. Нет печенюшек - нет майдана.
Просто прохожий
Ниче, можно беженцами с Ближнего Востока заполнить вакансии - самое оно...
кипчак
Как бы тебе, дурачку, доступно объяснить на самом примитивном уровне. Представь себе, умные не ходили раньше и не будут ходить по майданам. В крайнем случае будут выводить таких как ты и использовать в качестве примитивного инструмента - булыжника. Тут 2 варианта: кто-то может выводить народ для его же блага(пока в незалежной Украине таких умных не нашлось), зато в Украине другие "умные" успешно выводили безумные толпы ради своих шкурных интересов. Пока общий интеллектуальный уровень народа не дорастет до понимания, кто друг им, а кто враг, ничего не изменится, но может быть поздно - настоящих умных в значительном количестве уже изгнали из страны или убили. Думающие нации берегут умные головы как большую ценность и редкость. Без рук и ног человек и нации кое-как существуют, а без головы - никак.
Игбун Хохлов
Кто бы говорил. Юлька забыла, как спекулировала на свином гриппе?