Здоровьеuagolos.comDec 24

Вчені: Робота після 60 років допомагає зберегти здоров’я

Вчені з’ясували, що продовження трудової діяльності після 60 років покращує самопочуття і допомагає зберегти здоров’я на досить високому рівні. Про це зазначається в заяві Дам Саллі Девіс за підсумками ряду досліджень, проведених на території Британії, повідомляє сайт “Актуальні новини”. Як заявив експерт, сучасні люди живуть трохи довше, ніж раніше. Саме з цієї причини вихід на пенсію на сьогодні дозволяє відчути себе трохи краще за рахунок підвищення рівня активності. Для більшості це являє собою відмінний шанс приділити час вирішенню різних нетипових для себе завдань. Продовження роботи в літньому віці дозволяє зайнятися волонтерством, різними хобі або іншими напрямками активної діяльності, яким не виходило приділити увагу раніше. Таким чином, впевнені науковці, пенсіонери зможуть протягом тривалого періоду зберегти фізичну і розумову активність на необхідному рівні. Для пенсіонерів дуже важливо брати участь в якій-небудь діяльності, а також відчувати себе повноцінним представником суспільства. Згідно з даними статистики, після того, як люди виходять на пенсію чоловікам дається прожити приблизно 16 років, тоді як для жінок зазначений період дещо вищий і складає в середньому 19 років. Взаємодія з соціумом у літніх призводить до зниження ризику розвитку деменції, тоді як активний спосіб життя істотно скорочує можливість розвитку раку, захворювань судин та ожиріння. Вчені впевнені, що сьогодні уряди країн повинні враховувати даний момент і надавати більшу кількість робочих місць саме для пенсіонерів.

💬 Последние комментарии
е
ТУПАЯ, Гуантанамо закрыли.... ну ТУПАЯ, с пятого раза и то не поняла....
е
ну расскажи на ЧЕМ держится курс ЛЮБОЙ национальной валюты? Давай блесни интеллектом... а доллар твой как и гривна просто фантик, не веришь? об этом даже недоумки Байден и американский министр финансов сказали... ну давай расскажи что ОНИ тоже ничего не понимают..)))
Ленка
Это форс мажор! Слава украине!
е
не его конечно, а жопу свою работящую хвали, она ж морячков под мостами ублажает..правда в америку свою поехать не можешь, видать плохо ублажаешь, не всем жопы вылизываешь, да и сосешь видать херово...работать иди, толку больше будет...
е
Привет, если дома газовая плита, то смысла особого в электрочайнике не вижу.. скорость закипания практически одинаковая, а расходы ниже
Ост
Украина особая, у неё есть активисты. Активничают, а делом Не занимаются.
кипчак
Что характерно для этой власти, так это, что ни лиц, ни имен этой власти никто не знает. Настолько ничтожно их значение и их деяния. Знают только Зе и могут в полной мере оценить его полный провал на президентском поприще: от набора команды, министров, до полной и откровеной сдачи государственного суверенитета.