Здоровьеnashamama.com22 мар.

Вчені розповіли, як лікувати грибкову інфекцію

Гриб Aspergillus fumigatus вбиває стільки ж людей, скільки малярія і туберкульоз.

nk_hauz/-mwomzehlmjhsy5caizd.jpg

Він знаходиться "всюди", наприклад, в грунті або в компості, але зазвичай не є небезпечним для здорових людей. Смертельні випадки найчастіше реєструють серед людей зі слабкою імунною системою або госпіталізованих з легеневими інфекціями. Цей гриб сьогодні стає все більш стійким до обмеженого набору методів лікування. Тому важливо знайти нові способи боротьби з грибковими інфекціями.

Дослідники кафедри біомедицини медичного факультету Бергенского університету разом з вченими факультету математики та природничих наук і німецькою дослідницькою групою виявили фермент на поверхні гриба. Він розщеплює життєво важливу молекулу, важливу для енергетичного метаболізму клітин - молекулу NAD, яка утворюється в організмі з вітаміну B3.

Без NAD клітини не можуть вижити. Отже, розпад NAD може вплинути на імунні клітини і послабити імунну систему. Вченим вдалося вивчити, як фермент розщеплює NAD, що може допомогти в розробці нових варіантів лікування.

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .