ЗдоровьеJul 10

Вчені розповіли, як визначити у себе початок розвитку діабету

Загроза для здоров'я

nk_hauz/-me9q_m-ghwa1inzuyh8.jpg

Діабет - захворювання, пов'язане зі способом життя. Раніше він вважався хворобою літніх людей, проте вже сьогодні це далеко не так. Страждають від захворювання і молоді люди, і навіть школярі.

На сьогоднішній день діабет атакував більше 400 мільйонів чоловік, з яких близько 90% випадків - захворювання другого типу. При цьому, згідно з твердженнями експертів, приблизно половина недужих не була діагностована, і не знає про розвиток патології.

Саме для того, щоб вчасно зупинити розвиток хвороби і почати лікування, кожен повинен знати про симптоми діабету.

Тривожні сигнали захворювання Будь-яка зміна ваги, непов'язана з регулярним заняттям спортом і дотриманням дієт, є головним сигналом того, що ви можете бути схильні до захворювання діабетом. Експерти організації Diabetes UK з'ясували: необгрунтована втрата ваги може бути ознакою високого рівня цукру, а також інших серйозних захворювань.

У ході дослідження експерти з Національної служби охорони здоров'я Англії відзначили, що нічим не мотивоване схуднення більш ніж на п'ять відсотків від нинішньої ваги за півроку є вагомою причиною для звернення до лікаря.

Ще один нюанс Примітно також і те, що люди, які страждають захворюванням , схильні до ризику розвитку стафілокока. Інфекція може викликати запалення і подразнення на краєчку повіки, це, в свою чергу, призводить до появи ячменю, що викликає сльозотечу і відчуття смітинки в оці. Тому при перших ознаках розвитку інфекції необхідно здати кров на рівень цукру в крові, пояснили в клініці Джонса Хопкінса в Меріленді (Johns Hopkins Medicine).

Головне - пам'ятати, що при будь-яких тривожних симптомах, що вказують на розвиток діабету, потрібно звернутися до ендокринолога. Лікар направить на базові аналізи крові, на підставі яких можна діагностувати захворювання. Однак найкращим профілактичним засобом і найважливішим елементом терапії є зміна звичного способу життя.

💬 Последние комментарии
Хулиган
Не против ЕС, а против Польши, Венгрии, Чехии и Словакии. В Польше живут люди, которые не умеют принимать решений. Кто ж им виноват, что они не умеют думать.
Макс
Взять петра , поставить раком , и зажать соски в тиски .И нещадно жарить в сраку - петр загнется от тоски . .
Будет что будет
Думаю, что будет война с целью окончательной зачистки Восточной Европы. Для растущего населения благополучной Западной Европы нужно больше жизненного пространства. План Ост называется.
Одессит
Я надеюсь, что реакция России, о которой так настойчиво предупреждают, это славное русское войско по левому берегу Днепра и мы, русские, на исконно русских землях от Одессы и до Харькова незамедлительно сможем вернутся домой в Россию-Матушку.
Отож
NATOвские базы на территории Украины превращают ее в мишень для ракет с обеих сторон. Оно нам надо?
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Ты трохи не въезжаешь! К примеру, у тебя на столе лежит платежка, тебе надо её сегодня оплатить, а пришёл идиот-губошлёп и навалил тебе старых платёжек за прошлый год(ы)! ВСЁ - ты не найдешь свою, сегодня, а завтра тебе уже будет штраф! Так понятнее. Вот примерно так учат пиндосы этих тварей тролей пропа_Хандонов хунты, как забивать херней форумы, чтобы только их читали! Ты думаешь, зря запор-заднемотор тут постит на 2 листа свои русофобные высеры - тоже самое, засрать народу мозги.
Авторские статьи
Авторские статьи5ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи6ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи7ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 3
Авторские статьи7ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи7ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи8ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи8ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи9ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи10ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1