Здоровьеwworld.com.ua10 нояб.

Вчені розповіли, які рівень сечової кислоти в організмі впливає на тривалість життя

Підвищений рівень сечової кислоти в організмі є на сьогодні дуже поширеною проблемою. Він призводить до декількох проблем зі здоров’ям, включаючи подагру (тип артриту, спричинений накопиченням кристалів сечової кислоти).

nk_hauz/-mlmksqvwwhl3gpqf5vr.jpg

Рівень сечової кислоти в нашому організмі визначається простим аналізом крові. Нове дослідження також виявило, що високий рівень сечової кислоти в крові може значно зменшити тривалість життя людини. Результати дослідження були опубліковані в The European Journal of Internal Medicine.

Вчені з Медичної школи Університету Лімерика кажуть, що підвищений рівень сечової кислоти в організмі може скоротити тривалість життя людини на 11 років. Він збільшує ризик таких серйозних захворювань, як хвороби серця, діабет, а також імовірність інсульту.

Команда розглянула дані 26 525 людей з високим рівнем сечової кислоти. Науковці виявили, що криві смертності чоловіків і жінок відрізнялася одна від одної.

“Для чоловіків ситуація була цілком зрозумілою. Середня тривалість життя була нижчою в середньому на 9,5 років у чоловіків з низьким рівнем та на 11,7 років у чоловіків з підвищеним рівнем сечової кислоти, порівняно з пацієнтами, які мають здоровий рівень сечової кислоти в організмі”, – повідомив провідний автор дослідження доктор Леонард Браун, доктор філософії, старший науковий співробітник з біостатистики Медичної школи Університету Лімерика.

“У жінок ми виявили зменшення тривалості життя майже на 6 років у тих, хто мав високий рівень сечової кислоти, порівняно з тими, у кого він у нормі”, – додав він.

Беручи до уваги ці висновки, потрібно зазначити, що хоча прийом призначених лікарем медикаментів, призначених лікарем, дуже важливий для зниження рівня сечової кислоти в організмі, необхідно також внести в раціон певні зміни.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Вообще- то мобилизация военнообязанных -это подготовка, или война.На такое ни прибалты, ни поляки не решатся .Они же дураки совершать самоубийство,зная что если тронутся всей дивизией,то могут получить, и от белорусов,в тыл ...
BILL R.
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи хочете продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову нестабільність, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів для вашої нирки. Мене звати доктор Максвелл, я невролог у ЛІКАРНІ БІЛЛА РОТА. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося купівлею та трансплантацією нирок у живого відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені в продажу або покупці нирок або Organ's, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою. Електронна пошта: birothhospital@gmail.com Номер додатка:+33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
ера
В Этот...Праздничный День Желаю вам ...ЗДОРОВЬЯ...
Луна -2
Увы ,Ро!Паркинсон не излечим -Она писала предложение полностью ника "Пектолванъ Минусъ" -Но свои оставили с точками .
Елена
А про мобилизацию военнообязанных ты не слышал никогда?а производства оружия и вооружений что нельзя создать? всё можно, всё возможно
Елена
Болезный
Елена
Не хочу, ничего не изменится.