Вчені розповіли, які рівень сечової кислоти в організмі впливає на тривалість життя
Здоровьеwworld.com.ua10 ноября 2020

Вчені розповіли, які рівень сечової кислоти в організмі впливає на тривалість життя

Підвищений рівень сечової кислоти в організмі є на сьогодні дуже поширеною проблемою. Він призводить до декількох проблем зі здоров’ям, включаючи подагру (тип артриту, спричинений накопиченням кристалів сечової кислоти).

Рівень сечової кислоти в нашому організмі визначається простим аналізом крові. Нове дослідження також виявило, що високий рівень сечової кислоти в крові може значно зменшити тривалість життя людини. Результати дослідження були опубліковані в The European Journal of Internal Medicine.

Вчені з Медичної школи Університету Лімерика кажуть, що підвищений рівень сечової кислоти в організмі може скоротити тривалість життя людини на 11 років. Він збільшує ризик таких серйозних захворювань, як хвороби серця, діабет, а також імовірність інсульту.

Команда розглянула дані 26 525 людей з високим рівнем сечової кислоти. Науковці виявили, що криві смертності чоловіків і жінок відрізнялася одна від одної.

“Для чоловіків ситуація була цілком зрозумілою. Середня тривалість життя була нижчою в середньому на 9,5 років у чоловіків з низьким рівнем та на 11,7 років у чоловіків з підвищеним рівнем сечової кислоти, порівняно з пацієнтами, які мають здоровий рівень сечової кислоти в організмі”, – повідомив провідний автор дослідження доктор Леонард Браун, доктор філософії, старший науковий співробітник з біостатистики Медичної школи Університету Лімерика.

“У жінок ми виявили зменшення тривалості життя майже на 6 років у тих, хто мав високий рівень сечової кислоти, порівняно з тими, у кого він у нормі”, – додав він.

Беручи до уваги ці висновки, потрібно зазначити, що хоча прийом призначених лікарем медикаментів, призначених лікарем, дуже важливий для зниження рівня сечової кислоти в організмі, необхідно також внести в раціон певні зміни.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.
е
тюрьмы не пустые разумеется, а с "ростом" благосостояния народа с тотальным обнищанием будут еще больше заполняться простыми людьми, идущими на преступления из-за того что жрать нечего... назови хоть одного проворовавшегося чинушу Украины которого посадили за СЕМЬ лет после майдана.. НЕТУ ТАКИХ, и сколько бы ты тут не вещала на эту тему НИКОГО не посадили и не посадят
хи-хи
это болезнь
Мама миа
Мама миа - в дурку тебе надобно, пролечить свою больную и бедовую головушку..может легче станет - Какие на х-р пропагандисты идиото? дырявая твоя головушка? А почему трут твои коменты могу сказать -людям не нравятся твои злобствующие и презрительные комментарии.Чао дурачина -иид лечись ..Может попустит