Здоровьеukrhealth.net20 нояб.

Вчені розповіли про непотрібні щоденні добавки

Багато людей щодня приймають вітамінні та харчові добавки, щоб зміцнити здоров’я. Однак останнє дослідження показало, що вони можуть виявитися марними для організму.

nk_hauz/-mmzu9kivhno0s1mt-ep.jpg

Коли справа стосується дефіциту певних речовин, то в добавках є сенс, вказують фахівці.

При цьому іноді людина відчуває себе краще, тому що вважає, що вітаміни йдуть йому на користь, а не через те, що вони дійсно покращують здоров’я, передає ETNT.

Численні клінічні випробування не змогли виявити будь-які переваги для організму від мультивітамінів і добавок з мінералами. Дослідники проаналізували дані про понад 20 тис. осіб і не виявили істотної відмінності в стані здоров’я між тими, хто приймав харчові добавки, і тими, хто цього не робив. У той же час серед першої групи близько третини повідомили про поліпшення свого стану.

За словами вчених, докази того, що мультивітаміни і мінеральні добавки зміцнюють здоров’я, непереконливі.

Інше дослідження серцево-судинних захворювань показало, що омега-3 і фолієва кислота не виявилися особливо корисними для серця. Крім того, американські фахівці не знайшли достатньо доказів того, що мультивітаміни і мінерали можуть запобігти раку і хворобам серця.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...