Вчені розповіли про непотрібні щоденні добавки
Здоровьеukrhealth.net20 ноября 2020

Вчені розповіли про непотрібні щоденні добавки

Багато людей щодня приймають вітамінні та харчові добавки, щоб зміцнити здоров’я. Однак останнє дослідження показало, що вони можуть виявитися марними для організму.

Коли справа стосується дефіциту певних речовин, то в добавках є сенс, вказують фахівці.

При цьому іноді людина відчуває себе краще, тому що вважає, що вітаміни йдуть йому на користь, а не через те, що вони дійсно покращують здоров’я, передає ETNT.

Численні клінічні випробування не змогли виявити будь-які переваги для організму від мультивітамінів і добавок з мінералами. Дослідники проаналізували дані про понад 20 тис. осіб і не виявили істотної відмінності в стані здоров’я між тими, хто приймав харчові добавки, і тими, хто цього не робив. У той же час серед першої групи близько третини повідомили про поліпшення свого стану.

За словами вчених, докази того, що мультивітаміни і мінеральні добавки зміцнюють здоров’я, непереконливі.

Інше дослідження серцево-судинних захворювань показало, що омега-3 і фолієва кислота не виявилися особливо корисними для серця. Крім того, американські фахівці не знайшли достатньо доказів того, що мультивітаміни і мінерали можуть запобігти раку і хворобам серця.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Игбун! Сколько раз тебе можно писать - тебе пора свой большой блог создавать! Ты и в прям Велик, это шедеврально: "Когда русские начинают называть себя "украинцами", они превращаются в это самое быдло."
не обманывайте честный народ
почему с меня удерживают подоходный налог и военный сбор при этом не спрашивая у меня много ли это или мало, а ФОПам идут на уступки и не вводят кассовый аппарат, все должно быть честно! Ведь кассовый аппарат покажет все прибыли .... а они налоги платят в лимитированном формате, а при кассовом аппарате придется платить больше... А они купили трусы за 20,00 грн, а продают за 180,00 грн и нормально так
е
И возразить тебе нечего, так как все именно так..
е
Эра ничего не хочешь сказать?
е
Посмотри свои посты с матчами и оскорблениями... Ты себя только что сама назвала неинтелигентной малознакомой с культурой мерзавкой... Самокритично)))
Елена
Слава Америке!Это единственная в мире сверхдержава,остальные рядом не стояли и если бы кого то слушала,то не была такой.
Ахули
Хули не улей - пчёл не разведёшь.