Вчені виявили, чи допомагає вино худнути
Здоровьеaspekty.net06 мая 2020

Вчені виявили, чи допомагає вино худнути

Фахівці провели дослідження яке тривало 13 років.

Задавшись питанням, чи допомагає вечірній келих вина худнути, наукові фахівці Гарвардської медичної школи провели дослідження. Вчені отримали ствердну відповідь, інформує Ukr.Media.

Дані, отримані гарвардськими дослідниками, свідчать, що жінки, які регулярно випивають бокал вина, на 70 відсотків менш схильні до набору зайвої ваги. Вчені вели спостереження за групою здорових жінок протягом 13 років.

Автори проєкту констатують, що червоне вино є джерелом ресвератролу — речовини, яка перетворює білі жирові клітини в коричневі або бурі. Жир цього типу також називають «хорошим», він допомагає худнути.

Бурий жировий прошарок сприяє активним процесам енергообміну, при цьому він не збільшується до обсягів білого жиру. Коричневий відтінок клітини даного типу жиру набувають через мітохондрії, які містять велику кількість заліза. Цей мінерал необхідний для термогенезу — процесу, відповідального за підтримання температурного режиму тіла. Бурий жир має властивість активувати метаболізм, стабілізувати рівень глюкози в крові. У струнких людей його вміст в організмі набагато вищий, ніж у повних.

Таким чином, згідно з дослідженням, келих вина може діяти як регулятор апетиту, запобігає його посилення, дозволяє почуватися більш насиченим і не вжити з їжею зайві калорії пізно ввечері.

Також вино володіє іншими перевагами, які можуть допомогти схуднути, відзначають вчені. Так, воно покращує кровотік, завдяки чому в клітини, транспортується більше поживних речовин. Це стимулює метаболічні механізми, прискорює нарощування м’язової маси та виведення жиру з тіла.

Разом з тим вчені попереджають: щоб вечірній келих вина дійсно допомагав схуднути, важливо дотримуватися певних умов.

«Пиття вина необхідно звести максимум до однієї склянки, одночасно дотримуючись здорового, збалансованого раціону. Будьте обережні: надмірне споживання вина може порушити гормональний баланс, в результаті чого ви почнете набирати вагу», — розповіли лікарі.

Вони додали, що, крім червоного вина ресвератрол також містять червоний виноград, чорниця, полуниця.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Толстый 3,14.....с ни как не успокоится. Все ему неймется. То птичьи бои собирался устроить, то за ЕВРО взялся. Г-н. 3,14....с а где вы были все это время? Почему молчали? Что с 3,14.... са спросишь. Как был овцой так и остался.
вот так
Находятся же еще дебилы, восхищающиеся обрезком червонцем. Такую мразь еще поискать нужно.
Елена
Ваши денежки ушли в страну дураков и потерянных чемоданов . Сала Украине!
гость
В энциклопедическом словаре Брокгауза-Ефрона (издано в Петербурге в 1890-1907 гг) есть статья "Украина", подробно изложено что-кому, на каких территориях, вследствии чего-кого и когда она называлось и самоназывалось украиной, а когда малороссией. Почему для т.н."Украины" 19го вв. актуальнее энц.Брокгауза, а не Британика? - потому как украинские земли не входили в зону ответственности английского колониализма, но входили в немецкие колониальные интересы.
7
вятрович ну падло ты по всем канонам .
7
Смешные где вы были 2013 -14 когда ставили украину раком . Все уплачено все продано , скачем смешные , а в целом это норма жизни , дальше будет хуже .
ъ
так прописано в писюльках госдепа . шрайбыты мувую .