Здоровьеaspekty.net12 сент.

Вчені виявили, що людина може швидше старішати через надмірну любов до червоного м’яса

Вживання червоного м’яса сприяє старішанню організму.

nk_hauz/-mgvdtjens1qc9epzjcy.jpg

Якщо ви занадто захоплюєтесь червоним м’ясом і переробленими продуктами з нього на зразок ковбаси, це може прискорити природні процеси старішання. Червоне м’ясо небезпечно збільшує рівень заліза у крові, інформує Ukr.Media.

Вживання занадто великої кількості червоного м’яса прискорює процеси старішання, як встановили дослідники з Шотландії та Німеччини. За їх словами, для тривалого і здорового життя людям слід стежити за показниками заліза у крові, не допускаючи їх зростання. Цей висновок учені зробили на основі аналізу генома більше мільйона людей. Їх цікавило, які процеси впливають на те, що старішання у кожної людини відбувається з різною швидкістю.

Висновки, отримані вченими, можуть прискорити розвиток ліків для лікування різноманітних вікових хвороб, включаючи серцево-судинні захворювання і старече недоумство. Чим більш уважно люди будуть стежити за показниками заліза у крові, тим вищою буде ймовірність запобігання появи характерних вікових порушень здоров’я. Дослідники припускають, що отримані ними дані з приводу метаболізму заліза пояснюють, чому червоне м’ясо, що містить велику кількість цього мінералу, пов’язане з віковими розладами.

Під час свого дослідження вчені сфокусувалися на трьох показниках біологічного старішання — тривалості життя, здоровій тривалості життя (прожитих без хвороб роках), а також довголітті. Біологічне старішання — це швидкість, з якою усі функції організму втрачають свій потенціал з часом. У кожної людини ця швидкість є індивідуальною, від неї залежить і розвиток багатьох вікових хвороб, включаючи серцево-судинні захворювання, старече слабоумство і пухлини.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Так ты же Шмуля него у дупу себе засунул - ты же склеротик сам об этом писал! Это ВСЕ тут уже прочитали! Ну ты и ТП+ДБ!!!
Весёлый Роджер
Шмуля - это ТВАРЬ дрестливая и брехливая! Никуда он НИКОГДА не пойдёт! Кац же предлагал всегда сдаться! Кроме как с рассейским флагом, перед домом, та распевать будет "Союз нерушимый..." Такая вот эта жидярская вороватая гнида!
Весёлый Роджер
Помнится как на майдане орали - вот мол придут к нам пиндосы и отменят или сделают минимальные ВСЕ налоги для ФОПовцев! Вот же мудаки наивные! Ну що здобыли бизснес вид рагулей та жидив? Нас_какались....
Весёлый Роджер
ВСЕМ молчать!!! Тут ругаться и матюгаться может тильки дупоизранный пархатый Шмуля Писдунович! Него дупу паны пиндосы избрали та за гроши него отэбали! И не спорьте с ним!!! Бо Шмуля всегда Прав, даже коди и НЕ Прав! «Елена – 11 сентября 2020 - Нахую тебя крутить будут как на карусели и не тебе вафельному батончику чужой спермы ротяку рабочую,с дырявым рабочим очком на меня нехорошие слова говорить ,иначе ебало таки накрошат,от души и со всей злости,и не спрятаться тебе не скрыться под своим прокси?ты понял недоебаный?» «АлХимик -25 января 2019- Чи идиотка, чи просто непроходимая дура. И одно говно вместо мозгов. Да-да, правильно, это ты Елена.»
Елена
Подсрачники любит Роджер,ему нравятся эти ролевые игры, извращенец хренов,он этим на кофе в Париже зарабатывает.хе.
Кот Матроскин
Слуги дриснули от своих хозяев через подземный ход. А кто же завтра утром принесёт хозяевам кофе с печеньками?
Антиелена
Капец, Ленка-белка-давалка могучий укродиванный инфовоин с деревянным автоматом!!! Еще и ТП + ДБ! У тебя там уже пролежни на диване! Ну разве что посмеяться с тебя и подсрачника дать.