Вчені вважають, що новий вірус міг поширитися через суп з кажанів
Здоровьеnewformat.info24 января 2020

Вчені вважають, що новий вірус міг поширитися через суп з кажанів

Вчені продовжують шукати джерело поширення коронавірусу, який погубив в Китаї вже 17 осіб. Пневмонія вірусного походження офіційно підтверджена у більш, ніж 600 чоловік.

Медики довели, що вірус передається від людини до людини, але спочатку поширився, за основною версією, від тварини до людини.

Коронавірус це «суміш» двох раніше існуючих вірусів. Смертельний штам має загального предка з вірусом, виявленим тільки у фруктових кажанів. Як повідомляє The Mirror, можливо, перші випадки зараження сталися у китайців, які вживали в їжу суп з кажанів. Цю страву продають на ринках, особливо популярно воно в місті Ухань, де і стався спалах захворювання. Ринок закрили рішенням влади.

Нагадаємо, вже відразу два китайських міста закриті — громадський транспорт не ввозить і не вивозить пасажирів, автомобільні дороги через вірус перекрили поліцейські.

«Вірус поширився в Таїланд, Тайвань, Японію і США, — повідомляє The Sun. — Британські експерти вважають, що вірус вже може бути в Великобританії. Попередні смертельні спалаху атипової пневмонії і лихоманки Ерігени походять від літаючих ссавців».

Атипова пневмонія погубила близько 650 осіб. Захворювання належить до того ж сімейства вірусів, що і коронавірус.

Не всі вчені одноголосно виступають за версію з кажанами. У виданні Sciencealert стверджують, що джерелом могли бути змії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
наука и жизнь
Кто такой паленян? А вообще концепция очень хорошая по поводу истребления этноса армян. Хорошая перспектива.
правильно говоришь
Ну просто не может, как тут на удивление правильно заметили "среди молодёжи, то есть, среди людей до 40 лет, больше всего проукраинских" ну не могут проукраинские люди жить и вообще находится в этом прорасейском анклаве, потому и бегут оттуда вынужденно. Вот потому старые совки и прорасейская пенсота, вымрет и поселки те опустеют, все закономерно.
статейка для быдла по быдлячи
Какая замечательная статейка, с матами с выражениями, как будто дворовые бичи или сидевшие, статейку написали, это ДНИЩЕ !!! ТАКОЕ ПРОТИВНО ЧИТАТЬ КУЛЬТУРНЫМ ЛЮДЯМ ! Хотя в этом анклаве отбросов и путеноидов, нормальных людей нет априори.
Алекс
Этот обмылок зе кредитами доведет"страну" до пропасти !!!!Сколько еще простые люди будут терпеть этих уродов ???
Елена
Кришталь не прав,работники с Украины и туристы нужны Европе,а Мальте уже не нужен Роджер,ха.Та же Германия нуждается в трудовых мигрантах.Слава Украине!
ку
))))
ку
((