Вчені з'ясували неабиякий вплив часнику на чоловіче здоров'я
Здоровье21 июня 2021

Вчені з'ясували неабиякий вплив часнику на чоловіче здоров'я

Часник є відомим афродизіаком, і індійська медицина знає, як отримати від нього максимум користі

Вчені з'ясували неабиякий вплив часнику на чоловіче здоров'я

Багато чули про часник, як джерело вітамінів і мінералів. Ця рослина не тільки бореться з застудою, але і сприяє довголіттю. І так - речовини, що містяться в ньому, покращують сексуальне здоров'я як чоловіків, так і жінок.

Для сильної половини людства часник несе серйозні переваги. Дослідження, проведене в університеті Алабами, довело, що з'єднання, яке виробляється в часнику - аліцин, підсилює кровообіг, що знижує ризик серцевих нападів, а заодно допомагає при проблемах з ерекцією.

За індійської системи

Але скільки і як треба їсти часнику, щоб відчути його ефект? Згідно з довідником лікарів Індії, щоденне вживання 3-4 зубчиків сирого часнику натщесерце протягом трьох або чотирьох місяців поліпшить ерекцію.

Але не всім подобається смак свіжого часнику. На цей випадок індійські лікарі рекомендують змішувати його з чайною ложкою меду. А якщо вже й мед не допомагає, то, рекомендується запивати часник молоком.

Гостреньким запахло

Але що робити з часниковим запахом? Нас адже завжди вчили, що перед побаченням ні в якому разі не можна їсти цибулю і часник. Виявляється, і тут все не так однозначно.

Згідно з дослідженням чеських вчених, запах поту чоловіків, які їли багато часнику, навпаки приваблює жінок! Автори пов'язали це з тим, що користь пекучої рослини може на інтуїтивному рівні посилати сигнали про хороше здоров'я володаря цього запаху.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.
Весёлый Роджер
ЭЙ грамотей, ты не выражайся тут. Здесь полно людин с лысыми тупыми головами, шо англяцкий ыщо не зразумиют, хотя вже до Амэрыки собрались. И язык пидтяни - "So much..." надо писать, так как труд у обезьян и их братьёв щирых бандерлогов подсчитать нельзя. Тому как, вроде 7 рокив працуют - а толку никакого, одна видимость труда, а в огороде лебеда! А "со мани" цэ про цигарки чи машины, про то шо считается взлядом чи швыдко. Ю сы, ну и файно, тоди пиди и по.ы. Ах да, для Шмули и др. перевожу, хлопче хотел написать - Якой офуенный мартышкин труд!
Отож
Ну не только гавкать. Теперь,когда США доверили полячишкам кучку Абрамсов,они готовы к походу с целью посадить на московский трон нового Лжедмитрия. Осталось прихватить с собой нового гетмана Сагайдачного,- и дело в шляпе.
Весёлый Роджер
Наша прелесть Луночка, вот так, просто, в двух словах, только что, изложила основы диалектики Гегеля: закон отрицания отрицания и закон единства и борьбы противоположностей. Умничка, что ещё сказать.
Весёлый Роджер
Опять Шмуля тяпнул фунфырик, куда тебе пить дедуля-мудуля! Труселя жиночие пидтяни. Пиди головки видику протри, ты и не знал свинорыл, шо там их несколько.
Весёлый Роджер
Даже по твоему тексту - "ЗНАЧИТЕЛЬНО!!! МОЛОЖЕ" и это про всего 12 лет разницы или в процентах цэ всего ~20%!!! А слово ЗНАЧИТЕЛЬНО - цэ коди превышает 50%!!! Всосал идиот? Ты Шмуля опять спиСдив не подумав! Это значит шо я прав, тому шо ты МУДАК, да ещё и ТУПОЙ и неграмотный вор-портяночник!
Весёлый Роджер
Конечно подтверждает, шо Шмули не 57 лет в обед, а все 70 у полдник!