Вчені з'ясували, що шоколад з ранку допомагає жінкам худнути
Здоровье01 июля 2021

Вчені з'ясували, що шоколад з ранку допомагає жінкам худнути

Користь і шкода солодощів з какао

Шоколад - продукт, що має по всьому світу мільйони шанувальників. До складу улюблених багатьма солодощів входять масло какао і терте какао, від яких залежить як користь, так і шкода для здоров'я.

Усі корисні властивості шоколаду складно перерахувати. Серед головних - він здатний підвищити рівень емоційного стану, знизити ризик серцево-судинних захворювань і кількість шкідливих вільних радикалів в крові людини.

Однак не можна забувати, що безконтрольне поїдання солодощів з какао надасть на здоров'я зворотний ефект . Результатом може бути висип, а в інших випадках улюблені ласощі здатні викликати тахікардію і підвищити артеріальний тиск. Звичайно, велике значення має дозування: якщо споживати шоколад великими порціями (більше 100 г на добу), то всі корисні властивості можуть зникнути в одну мить, принісши організму людини великої шкоди.

Смачний експеримент

Нещодавно виявилася ще одна дивна властивість цього смаколика. Виявляється, він допомагає жінкам в схудненні! А адже раніше було прийнято вважати, що захоплення шоколадом неодмінно призведе до зайвої ваги. Про цю користь шоколаду розповіли вчені.

Згідно з висновками, отриманими в ході дослідження в Гарвардської медичної школи та іспанського Університета Мурсії, жінки в постменопаузі, які щодня за сніданком їдять небагато шоколаду, легше і швидше скидають зайву вагу.

Експеримент тривав рівно два тижні. Добровільними учасниками дослідження стали три групи з 19 жінок в постменопаузі. Жінки з першої групи харчувалися характерними для багатьох в Іспанії продуктами, представниці другої групи отримували приблизно 100 грамів молочного шоколаду протягом години після пробудження, а учасниці експерименту з третьої групи їли шоколад в такому ж дозуванні, тільки за годину до сну.

Їсти шоколад вранці - мудре рішення У жінок, які ласувати шоколадом в ранковий час, вага не змінилась, а ось склад мікробіоти кишечника і інші показники покращилися. Також у них зафіксували зменшення талії і рівня глюкози. А кількість споживаних калорій зменшилася на 16%.

На краще змінилися показники і у тих, хто їв шоколад у другій половині дня. У жінок з цієї групи збільшилася фізична активність на наступний день в середньому на 6,9%, а також у них знизилися апетит і тяга до солодкого.

Головний висновок, до якого прийшли вчені під час експерименту - жінки, що з'їдають по 100-грамовій шоколадці кожен день, не набрали вагу. Це розвінчує головний міф про те, що шоколад - ворог красивої фігури.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Всё ответил? Не густо! Ну тоди пыди ыщо гивна свидомого у рот набери! Ну мабуть про баобабы там напиши! Чи про кенгуру! Тебе же по фую шо спиСдить, лишь бы обосрать!
Весёлый Роджер
Шмуля мудак-дэбил, и ты этим пышаешься, що на хунту тильки ШИЗИКИ готовы працювати? Ты же писал другое: «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Я вот не верю, что народ выбрал бы себе откровенно больных психов со справкой! Значит - это НЕ выборы, а назначение панами пиндосами! Значит - это не народная влада, а пиндосная ДИКТАТУРА! И не хрен тут юлить та гивно щирое у проруби крутить! Всё равно ты его не обелишь! Слышь мудак? Вот ТАК!
Отож
Никто не вспоминает,что бабка крестителя Руси Владимира Великая княгиня псковитянка Ольга княжила от Дуная до Белого моря. Последним киевским князем Руси был Александр Невский. Но к тому времени из-за княжеских междуусобиц Киев утратил значение столицы. И Александр остался в Великом Новгороде по просьбе его жителей.
Весёлый Роджер
А тебе Шмуля, мудаку продажному, бывшему партийному агитатору за шлях до коммунизма, а ныне ты орёш за шлях до нацизма! Тебе, дэбилу с одной извилиной, платному пропа_Хандону хунты, не приходила мысль, что вот такое зомбирование простых людей на Украине и произошло только потому, что до этого там была цензура и «Ученье Маркса правильно, ибо оно верно!» и очень простое решение для тех, кто так не думувал - «А ежели кто супротив? — А кто супротив — того к стенке…»…». Тебе напомнить перлы из газетных передовиц: за «пятилетку у три рока», за Вечный бой с урожаем и про мифические закрома Родины – которых НИКТО ни бачил, хотя явно, шо часть из них, була у тебя у хате, тому що ты пиСдив усё боХато! А твоей Шмуля личной вины нет в этом? Напомнить, шо ты тут писал всего три года назад? Как ты американские Томагавки ждал и грошей побильше от панов? Как ты донецких за людей не считал и к танковым ударам призывал и наслаждался, как гражданские люди от 25 кг снарядов xoxлoвермахта метались по Славянску. Эй мразь – думаешь сейчас снова переобуешься? А вот хер тебе мрази во всю твою наглую свиную рожу! Висеть тебе Шмуля на гиле … висеть!
Отож
Офису пРезидента следует сотрудничать не с православием,а с синагогами. И не забывать,что Варфоломей - бывший офицер турецкой армии,прошедший подготовку в Ватикане со всеми вытекающими отсюда подробностями.
ГРАМОТЕИ ХРЕНОВЫ
Хотя бы заголовки правильно писали! украину укрианой обозвали! Зрада вэлыка!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажется!