Здоровьеaspekty.net25 авг.

Вчені знайшли новий спосіб захистити зуби від карієсу

nk_hauz/-mfwna1f6gnee8e356gj.jpg

Фахівці з Університету Іллінойсу в ході експериментів отримали хімічну основу, яка дозволить в майбутньому створити зубну пасту для захисту зубів від карієсу. Про це пише New Atlas.

«Карієс зубів розвивається за сприяння бактерій Streptococcus mutans, які живуть в порожнині рота і утворюють на зубах плівку, що руйнує емаль. Раніше для знищення цих мікробів використовували оксид цинку, оксид міді або срібло, але ці сполуки, на жаль, знищують заодно і корисні бактерії», — йдеться в статті.

У пошуку рішення, вчені звернули увагу на властивості наночастинок з оксиду церію.

Спочатку вони засіяли полістиролові пластинки живильним розчином з бактеріями S. mutans, а потім додали наночастинки оксиду церію, створені з нітрату амонію-церію або сульфатів, щоб перевірити, як ця сполука впливає на розвиток мікробів. Виявилося, що вона скорочує появу біоплівки на 40%. Крім того, вона менш токсична для клітин ротової порожнини людини.

Експерти сподіваються зрештою з’єднати ці частинки з фторидом, що зміцнює емаль, і отримати пасту, яка зможе захистити зуби пацієнтів від карієсу.

Раніше вчені на дослідженнях прототипу вакцини проти карієсу змогли домогтися придушення мікрофлори, яка викликає руйнування зубів.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Привет небояшка! Посмотрим, посмотрим на крапиву... По поводу холодильника, ну что тут сказать - да нечего, кроме как бензогенератор на 600-1000 ВТ или як тебе посоветовал наш прапор-всезнайка, ну тот, у кого у дупе балалайка - крути педали ...! Заказываешь себе велосипед-генератор, то такой велик без колёс и крутишь педали...! Ось тоби и здоровье и мороз в холодильнике! Супер фитнес на дому и никаких чужих вирусов!
---
лучше пусть у него будет много денег и пусть он эти деньги он потратит на стоматолога....
---
Видно что человек старый .....и наверняка не жирует...но таков обычай(может не везде но часто встречается) забирать съестное оставленное на поминках....Правда так не делается-при всех и сразу...
Гость
Да чтобы он всю жизнь лимоны кушал . И запивал лимонной кислотой. И тут не гадил .
---
этого и добивается это существо.Нужен страдалец за свободу.
ALWAS
Только вот ещё один нюанс- женщин у нас больше, чем мужчин. Да к тому же есть нестандартные и просто немогущие. Любить, как понимаете. А посему только многожёнство хоть как-то облегчит их участь. Хотя это и сейчас практикуется. Есть жена, есть любовница. И хорошо, если они мирятся.....
Одесса
Прекрасно! Я уверен что в следственном комитете России это видео оценили и сохранили!