Вчені знайшли смачні ліки від депресії
Здоровьеhttp://www.terrawoman.ua/30 апреля 2015

Вчені знайшли смачні ліки від депресії

У експерименті брали участь 36 жінок у віці від 18 до 53 років. Учасниць розділили на три групи: 12 жінок їли живі йогурти з пробіотиками, 12 - кисломолочні продукти без пробіотиків і ще 12 не їли ніяких кисломолочних продуктів. До початку експерименту і після його завершення мозок жінок досліджували за допомогою магнітно-резонансної томографії. При цьому жінки повинні були порівнювати фотографії, що виражають такі емоції, як радість, гнів і страх. МРТ показала, що у жінок з першої групи активність в ділянці мозку, що відповідає за подібні емоції, була нижча, а у інших залишилася без змін або, навпаки, підвищилася. На думку авторів роботи, це говорить про те, що зв'язок між головним мозком і кишківником є двостороннім: не лише мозок посилає сигнали до кишківника, але і навпаки. І мікрофлора кишківника, яка залежить у тому числі і від харчування, здатна впливати на цей процес, посилюючи або знижуючи реакції в головному мозку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я же ничего не говорю.
Игбун Хохлов
А он у меня стоит постоянно. А здесь? Во-первых, чтобы не выключать, чтобы потом включать, во-вторых, вот я могу зайти на Яндекс, а ты нет)))) Зачем лишать себя удобств? В-третьих, я здесь не сижу постоянно, в отличие от некоторых. Постоянно переключаюсь на те сайты, где он мне нужен. Я что дебил, выключателем каждые 20-30 секунд клацать?
Елена
Без твоих советов обойдусь, наверное ты уже подцепил букет болезней, знаешь о чём говоришь.ха.
учите польский братья
несправедливо задержанные - это активисты
Елена
Сразу видно что Маладая Ленка сосалка - на самом деле - пидор в грязных солдатских кальсонах , на окружной таких уважают
Елена
Пользуйся лучше гандонами когда рачком водил ублажаешь маладая сосалка
Елена
Ленка маладая сосалка , хватит пылить в эфире , пора на окружную у румын и поляков дальнобойный член сосать