Відраза до павуків і змій є ознакою здоров’я
Здоровьеcikavosti.com28 мая 2015

Відраза до павуків і змій є ознакою здоров’я

Фахівці з Університету Британської Колумбії пояснюють, що страх перед подібними гадами пов’язаний з механізмом, званим поведінковою імунною системою. Він активізується шляхом оцінки небажаних об’єктів за допомогою зору, слуху, дотику і нюху, і змушує нас реагувати на загрози і уникати їх перш, ніж вони вступлять в контакт з нашими органами. Цей спосіб допомагає захистити нас від поганого здоров’я і також може надати унікальну можливість розуміння всіх видів поведінки, від нашого вибору партнерів до голосування. Основною перевагою поведінкової імунної системи є її простота. Вона працює в тандемі з нашою звичайною імунною системою, яка бореться з хворобами і сприяє швидкому загоєнню пошкоджень. Але у звичайної імунної системи є свої недоліки. Зокрема, вона використовує тактику атаки загроз, що викликає запалення і лихоманку, що може бути виснажливим, принаймні, в короткостроковій перспективі. Також вона використовує величезну кількість енергії, у той час як поведінкова імунна система не вимагає таких витрат. У дослідженні 25 чоловіків вчені виявили, що боротьба з м’якими інфекціями дихальних шляхів збільшує потребу в енергії на 14%. Поведінкова імунна система активізується за рахунок хімічних речовин у мозку, включаючи гормон серотонін. Ці хімічні речовини змушують нас відчувати огиду до якого-небудь об’єкту. «Відраза є фундаментальною частиною людської природи, це голос наших предків», – говорить лікар Вал Кертіс. За словами експертів, механізм відрази сприяє зміцненню здоров’ю і є індикатором гарного самопочуття.

2 комментария

Написать комментарий
 • Гость
  28 мая 2015
  Блин--тогда половина украинцев должна быть абсолютно здорова--каждый день по укропо-тв почти одни пауки да гады--жутко....
  Ответить
 • гость
  28 мая 2015
  Серпентарий по ТВ - наша реальность )
  Ответить
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Рассказы из психушки -" .так ТАМ ВЫБИРАЛА Я ИЗ ДВУХ ЧЕЛОВЕК...согласитесь...выбор малый" - Бандера и Шухевич? Кого выбрать - ось цэ коллизия! Ось цэ дило баба Вера замутила! Сало б тильки не уронила!
Весёлый Роджер
НЕТ баба Мигера! Мне это не нравиться! НО я знаю шо вашему кумиру чи партнёру по разведке, Шмуле, это ещё бИльше не нравиться! Он же думал, шо высрал здесь, налил дерьма на человека и все забыли, а тут опа, опа, ... попала Шмули .опа! Всё записано и будет воспроизводиться сколько раз, сколько я посчитаю нужным. И никакая хитросмущенная щирая бабушка мне не указ!
Весёлый Роджер
Я не оправдываю себя, но я когда цитирую эту мразь, этого поддонка Шмулю_Елен, я хочу всем показать насколько эти пропиндосные брехуны хунты безнравственны и бесчеловечные. А вы, жители нызалезщины - в своей массе, только ржали, когда эти твари вам про москалей врали. Я разве не прав?
тт
интересно и познавательно...
тт
Шоу маст гоу он...
тт
Недобитые коллаборанты взяли власть в свои руки!
тт
...а может быть и меньше...
Авторские статьи
Политикачас назад
По приказу Rand: В Киеве белорусов травят за пикет у посольства США 1
Экономика4 часа назад
"Нашли схему, как урезать зарплату рабочим". Почему с Укрзализници массово увольняются люди 3
Видео5 часов назад
Заседание клуба "Валдай". Пленарная сессия с участием Владимира Путина 1
Политика11 часов назад
Маршал Жуков таки возвращается в Одессу
Геополитика12 часов назад
БОМБШЕЛЛ: Covid-19 - это не план пандемии, это план УНИЧТОЖЕНИЯ человечества
COVID - 201913 часов назад
Прорыв, пиар или афера. Что известно об украинской вакцине от коронавируса, которую представили Зеленскому 3
Политика13 часов назад
Слепленная на коленке политическая авантюра. Опрос Зеленского стремительно обрастает скандалами
Политика14 часов назад
Началась внутривидовая борьба за право быть Главным патриотом страны
Геополитика15 часов назад
"Свергнуть эту власть". Вспыхнет ли в Молдавии "цветная революция"