Виноград може вбивати ракові клітини
Здоровьеzdorovia.com.ua15 августа 2020

Виноград може вбивати ракові клітини

Вчені з онкоцентру в США тестували його на мишах, заражених раком і з'ясували, що воно значно збільшує сприйнятливість ракових клітин до опромінення, а у здорових мишей підвищує стійкість до розвитку ракових клітин на 45%.

У великій кількості ресвератрол міститься у винограді, натуральному червоному вині і навіть арахісі. Потрапляючи в організм через їжу, ця хімічна сполука здатна блокувати онкоклітини до 97%, які, до речі кажучи, закладені в нас з самого народження. Але тут важливо розуміти, що знищення мутованих ДНК можливо лише на перших двох стадіях розвитку раку.

При цьому експерти також заявили, що потрапляння ресвератрола через ніс буде більш ефективніше для знищення метастаз небезпечної пухлини.

Також раніше було доведено ефективність винограду для поліпшення кровопостачання і зниження рівня холестерину. Зараз же вчені вивчають дію цієї речовини на лейкемію, недоумство.

На жаль, на сьогоднішній день, методом для загибелі патогенних клітин за допомогою ресвератрола користуються лише рослини.

Але варто сподіватися на те, що, незабаром, і в сучасній медицині цей спосіб буде впроваджений в якості альтернативи.

Написать комментарий