ЗдоровьеИсточник3 июл.

Все про унікальну користь кавунів

"Я безумовно вражений його користю для здоров'я", - сказав Тім Аллертон, науковий співробітник Центру біомедичних досліджень Пеннінгтон при Університеті штату Луїзіана в Батон-Руж. Фрукти завжди є частиною здорового харчування. Але поєднання поживних речовин в кавуні робить його особливим.

nk_hauz/-mdg-iuhisteug39j_mi.jpg

Це багате джерело мінералів, таких як калій і магній. Це також хороше джерело вітамінів C і A (плюс бета-каротин, який допомагає виробляти вітамін A), і в ньому міститься чимало вітамінів B1, B5 та B6. Ви отримуєте все це всього за 46,5 калорій на чашку.

Кавун, відповідає своїй назві, на 92% складається з води, що говорить про те, чому кавуни предків були перенесені в пустелю Калахарі в Африці ще 5000 років тому. Це частування з родоводом: сучасні версії зображені в древніх єгипетських гробницях.

Кавун дійсно виділяється своєю концентрацією певних антиоксидантів, які регулюють ушкоджують клітини вільні радикали в організмі.

"У нашому організмі є своя власна антиоксидантна система, але вона допомагає отримати стимул від нашої дієти", - сказав Аллертон. А кавун - хороше джерело цих антиоксидантів.

Лікопін, що надає кавуну червонуватий колір, є одним з таких антиоксидантів, поряд з вітамінами C і A. лікопін також діє як протизапальний засіб і знижує ризик інсульту. Його найбільше в приготованих томатних продуктах, але рівень лікопіну в кавуні приблизно на 40% вищий, ніж в сирих помідорах. Кавун також містить глутатіон, який Аллертон назвав "універсальним скоординованим антиоксидантом".

💬 Последние комментарии
ХУЦПА В МИКВЕ !!!
ХАБАДу выгоден ЭТИНЗОН !!!
выборы-выборы
Выборы - это бл@дский цирк, на котором реальная власть (мафия) с помощью подкупа и фальсификаций подгоняет результат под выгодных бандоте (место которой - на зоне) подставных лиц, которые будут представлять не интересы народа, а интересы мафии. При так называемом "тайном голосовании" невозможно проверить свой голос. Невозможно и доказать, что голос не учтён. После того, как бюллетень попадает в урну, избиратель теряет контроль над своим голосом. Почему нельзя сделать голосование явным и сразу вносить голос на сайт Избиркома, прямо на участке для голосования?
Давид
Слегка поправлю. Думать надо было в 2004 когда майданутым показали слабину, ну а в 14 г уже отгребли по полной.
УПС
Джонсон пусть вечеринки устраивает. А то будет в Британии Чечня или текильная баня.
Серж
Когда мы уже наконец соберёмся Россия, Украина и Белоруссия и дадим этим вонючим Янки люлей?!!!
---
раньше надо было думать-в 2014 году .Кормили майданутых-теперь сами хавайте.Майдан хотите?--получите по полной от не януковича полиции да и нацгвардия тоже из активистов -знают где надавить.
Мразь
Зеля продал все а теперь хлеб подорожал