Все про унікальну користь кавунів
Здоровье03 июля 2021

Все про унікальну користь кавунів

"Я безумовно вражений його користю для здоров'я", - сказав Тім Аллертон, науковий співробітник Центру біомедичних досліджень Пеннінгтон при Університеті штату Луїзіана в Батон-Руж. Фрукти завжди є частиною здорового харчування. Але поєднання поживних речовин в кавуні робить його особливим.

Це багате джерело мінералів, таких як калій і магній. Це також хороше джерело вітамінів C і A (плюс бета-каротин, який допомагає виробляти вітамін A), і в ньому міститься чимало вітамінів B1, B5 та B6. Ви отримуєте все це всього за 46,5 калорій на чашку.

Кавун, відповідає своїй назві, на 92% складається з води, що говорить про те, чому кавуни предків були перенесені в пустелю Калахарі в Африці ще 5000 років тому. Це частування з родоводом: сучасні версії зображені в древніх єгипетських гробницях.

Кавун дійсно виділяється своєю концентрацією певних антиоксидантів, які регулюють ушкоджують клітини вільні радикали в організмі.

"У нашому організмі є своя власна антиоксидантна система, але вона допомагає отримати стимул від нашої дієти", - сказав Аллертон. А кавун - хороше джерело цих антиоксидантів.

Лікопін, що надає кавуну червонуватий колір, є одним з таких антиоксидантів, поряд з вітамінами C і A. лікопін також діє як протизапальний засіб і знижує ризик інсульту. Його найбільше в приготованих томатних продуктах, але рівень лікопіну в кавуні приблизно на 40% вищий, ніж в сирих помідорах. Кавун також містить глутатіон, який Аллертон назвав "універсальним скоординованим антиоксидантом".

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ГРАМОТЕИ ХРЕНОВЫ
Хотя бы заголовки правильно писали! украину укрианой обозвали! Зрада вэлыка!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажется!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажеся!
Елена
Да я к примеру говорила, найдут людей,а бы желание было такое сделать у заказчиков,вон Роджеру предложи миллион долларов,так он и жовто-блакитный прапор и щэ не вмэрлу будет носить и петь с утра до ночи,а ещё штук двести накинуть американских рублей он и вышиванки иголкой будет вышивать,хе.продажный он, полностью , Иуда .
Патріотів зливають
Та он просто прикалывается. Актер же ж. Комедийный жанр.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется...
Патріотів зливають
Это правильно. Нельзя победить с теми, кто умеет только проигрывать. Теперь осталось найти тех, кто умеет побеждать. Это будет непросто.