Здоровьеzdorovia.com.uaOct 9

Вживання сардини вбереже від діабету

Користь для здоров'я жирної риби добре відома і вивчена. Наука констатує, що вміст поліненасичених жирних кислот (омега-3) в такій рибі допомагає знизити рівень холестерину, що, в свою чергу, запобігає розвитку серцево-судинних захворювань. Дослідниками, що представляють Університет Оберта-де-Каталонія в Барселоні, було встановлено, що вживання жирної риби, конкретно сардин, може давати оздоровчий ефект у людей з переддіабетом.

nk_hauz/LgU5vav7g.jpeg

Переддіабет є станом, при якому рівень цукру в крові є підвищеним, хоча самого діабету у людини ще немає. Якщо переддіабет ніяк не коректувати, з високою ймовірністю розвинеться діабет типу 2, при цьому у кожного п'ятого він буде обтяжений серцево-судинними захворюваннями. Журнал Clinical Nutrition, який повідомив про дослідження іспанських учених, пише: досить нескладні зміни в дієті можуть допомогти людям з переддіабето уникнути діабету. Дослідники запросили для експерименту групу з 152 осіб, чий рівень цукру в крові коливався від 100 до 124 міліграмів на децилітр. Випробовуваних довільно поділили, і одна їх частина почала за завданням фахівців вживати сардини - дві банки на тиждень. Крім того, люди в цілому контролювали раціон, намагаючись уникати продуктів, що підвищують цукор в крові. В результаті ризик діабету в цій групі протягом року скоротився на 80%. Говорячи про причини такого ефекту, експерти вказують на унікальну комбінацію в сардинах поживних речовин таурину, омега-3, вітаміну D і кальцію. Симптоматично, що поживні речовини в формі добавок не мають дії, подібного до того, що роблять сардини. Також перевагою цієї риби є доступність і екологічність.

💬 Последние комментарии
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.
кипчак
Ума нет - считай калека! Это о тех, кто дешевы указами надеется навербовать союзников. Уж как Н.Савченко спсали, а чем это обернулось для спасателей? Так у нее на фоне искаженного представления об украинсклм патриотизме (существует такое недоразумение в антиРусском мире), еще хорошо развита логика и чувство брезгивлсти, чтобы не связывть свою деятельность с подонками. А у амнистированных Зе, скорее всего, руки в крови, тупые головы и лютая ненависть ко всем, в том числе "спасителям". Не сторонников плодит Зе, а лютых врагов и свергателей, не говоря уже о росте криминогенной обстановки.
кипчак
Чем ближе зима, тем меньше шансов у этой ублюдочной команды усидеть в креслах, не то что о победах мечтать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И помним, что "люди для себя услышали некую тайну, а именно то, что Святая Богородица совершает молитвенные служения и ходатайство о христианском человечестве, о тех людях, которые веруют в Cына Божьего".
Гость
И если поживём... и как-то так.
гость
И как-то так.
Авторские статьи
Авторские статьи52м. назад
Андрей Марочко: Зеленский вкусил крови, теперь он не остановится 1
Авторские статьи55м. назад
Дискриминация, оброк и президент-редактор: самые интересные события недели
Авторские статьи59м. назад
Релакс, гуд ситизен! В благословенной Вирджинии
Авторские статьи1ч. назад
Шокирующий фоторепортаж из Северной Кореи
Топ новость3ч. назад
«Скоро мы станем похожи на Мексику»: Fox News рассказал, как экономический спад изменит США 1
Новости дняOct 16
Правь, Британия, Зеленским. Зачем президент после скандалов с офшорами собрался с визитом в Лондон 1
Топ новостьOct 16
Западная Украина с 9 по 15 октября: В половине региона - ЧС, а на Буковине от COVID-19 умер итальянец, которого не приняли две больницы
Авторские статьиOct 16
Большие эстонские мечты про «Голубое копье»
Авторские статьиOct 16
Литва в авангарде ЕС. Д.Джангиров и А.Ланецкий