Здоровьеzdorovia.com.ua9 окт.

Вживання сардини вбереже від діабету

Користь для здоров'я жирної риби добре відома і вивчена. Наука констатує, що вміст поліненасичених жирних кислот (омега-3) в такій рибі допомагає знизити рівень холестерину, що, в свою чергу, запобігає розвитку серцево-судинних захворювань. Дослідниками, що представляють Університет Оберта-де-Каталонія в Барселоні, було встановлено, що вживання жирної риби, конкретно сардин, може давати оздоровчий ефект у людей з переддіабетом.

nk_hauz/LgU5vav7g.jpeg

Переддіабет є станом, при якому рівень цукру в крові є підвищеним, хоча самого діабету у людини ще немає. Якщо переддіабет ніяк не коректувати, з високою ймовірністю розвинеться діабет типу 2, при цьому у кожного п'ятого він буде обтяжений серцево-судинними захворюваннями. Журнал Clinical Nutrition, який повідомив про дослідження іспанських учених, пише: досить нескладні зміни в дієті можуть допомогти людям з переддіабето уникнути діабету. Дослідники запросили для експерименту групу з 152 осіб, чий рівень цукру в крові коливався від 100 до 124 міліграмів на децилітр. Випробовуваних довільно поділили, і одна їх частина почала за завданням фахівців вживати сардини - дві банки на тиждень. Крім того, люди в цілому контролювали раціон, намагаючись уникати продуктів, що підвищують цукор в крові. В результаті ризик діабету в цій групі протягом року скоротився на 80%. Говорячи про причини такого ефекту, експерти вказують на унікальну комбінацію в сардинах поживних речовин таурину, омега-3, вітаміну D і кальцію. Симптоматично, що поживні речовини в формі добавок не мають дії, подібного до того, що роблять сардини. Також перевагою цієї риби є доступність і екологічність.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...