Як повернути молодість своїм клітинам
Здоровьеhttp://lada.fm/29 апреля 2015

Як повернути молодість своїм клітинам

Як часто ми зустрічаємо людей у 50 років, що виглядають на 60 або 30-літніх, котрі виглядають на 40 років. Хоча виглядати молодше за свій вік цілком можливо і головною причиною моложавості є здоров'я наших клітин. Саме вони визначають нашу зовнішність і самопочуття. Здорова клітина завжди молода. Якщо вона ушкоджується і занедужує, починається старіння. Клітинаа ділиться за своє життя близько 50 разів. Коли вона занедужує, процес поділу йде швидше і відповідно швидше йде процес старіння. Чи можливо клітини "відреставрувати"? Можливо. Для цього є багато доступних засобів, що продовжують молодість клітин, а тим самим наше життя. Першими помічниками на цьому шляху є вітамін Є, вітамін А, магній і каротини.

Вітамін Є підтримує маслянисто-вологу структуру кліттини. Прийнята вранці одна столова ложка рослинної олії (краще оливкової) зможе підтримати вологе середовище клітинних мембран 70 трильйонів клітин вашого тіла. Оливкова олія, свіжі фрукти здатні вибудувати нездоланну перешкоду від вільних радикалів, що їх руйнують. Цей вітамін, тобто вітамін Є, міститься в злакових, яйцях, сирі, у молоці, салаті, у зелені, моркві і картоплі. Магній відіграє ключову роль для всіх біохімічних процесів, що відбуваються в нашому організмі. Саме він сприяє збалансуванню всіх мінералів у клітинах.

Цей чудовий союзник молодості і бадьорості міститься в темно-зелених листових овочах, продуктах із грубого помелу, горіхах, бобових, в буряках, а також в обліписі і калині. Вітамін А не даремно називають вітаміном краси. Цей вітамін допомагає організмові опиратися інфекціям, зміцнює кістки, сприяє здоров'ю шкіри, волосся і ясен. Погодьтеся, що людина з пружною шкірою і блискучим волоссяим виглядає молодо.

Джерелами вітаміну А є молоко, помаранчі, червоні і жовті овочі, жовті фрукти, печінка, риб'ячий жир. Висока його концентрація в абрикосах. Лауреат Нобелівської премії Джордж Уіппл вважає, що за своєю "молодильною" здатністю абрикоси зрівнюються з печінкою. Каротини захищають клітини організму від руйнування. Без каротину ми можемо прожити усього кілька хвилин. Першим кроком у підтримці молодості клітин є захист їх мембран від вільних радикалів, і бета-каротин відіграє тут величезну роль. Одна молекула цього могутнього антиоксиданту здатна знищити 20 молекул вільних радикалів, що у величезних кількостях утворюються в нашому організмі через погану екологію, стреси, шкідливі звички і незбалансоване харчування. Одержати каротин можна з темно-зелених, червоних і жовтих овочів. Це буряк, морква, гарбуз, солодкий перець, брокколі, шпинат. Потреба в бета-каротині збільшується при зловживанні медикаментами, палінні, великих фізичних навантаженнях, вагітності, після надмірного перебування на сонці, захворюваннях печінки і жовчних шляхів, шлунка, кишківника. Також підвищена потреба у вітамінах спостерігається в людей, що знаходяться в стресовій ситуації, у спортсменів, у жінок, що приймають оральні контрацептивни, у тих, хто часто споживає алкоголь, а також у вагітних, підлітків і літніх. Усім цим людям варто приймати вітаміни додатково - у вигляді різних вітамінних добавок. І тоді ви буде радіти не тільки стрункій фігурі і молодій красивій шкірі, але цими кроками ви продовжите своє життя.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А вот вам и пример - ответ мудака пропахандона! НИ О ЧЁМ! Ни по теме! Лишь бы сбрехнуть русофобный высер! Это гивно тут радеет о простых людях, а сам, по его же словам "исправно служит новой владе" и прославляет поддонков обокравших щирый народ! Ну не дерьмо он? Шмуля гивноторговец, а гэтих можно святыми делать? «Елена- 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный,…» а Сеня КОНгениальный вор-3.14здюк высшей категории!
Елена
Роджер Петя твой брат по палате, только он не злобный и не психопат,как ты.
Е
Роджера покритиковали,боже какая наглость,как посмели,его высокоблагородие обиделось,ха.Еще раз дурню говорю,то что ты тупой мне это до фонаря, совсем,таких дох...уя и больше,вот то что ты подонок и мразь,вот такое я простить и спустить тебе не могу,тык простым людям относишься как к тупому завистливому и ленивому быдлу,которое де спит и видит как всё у роджеров забрать и сразу пропить,прожрать и про..рать,вот за такое отношение я тебя мой друг так "люблю",со всей душой,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Вот вам и пример сегодня! Шмуля трохи пере.рал и не стал включать бот-прогу Петр! А НАДО было АДМИНУ потереть его комменты! Щоб "знал гивно кому кланяться"!
Елена
В 08 тоже банкам давали помогти людям,они рубли в доллары перевели и за границу на свои счета,помогли людям , очень,те кто владел банками тем людям и ты мразь ещё к простым людям так по скотски относишься тварь, присоединилось 38 банков,и когда же банки,с каких таких пор начали беспокоится не о прибылях,а о людях?ты подонок ,тварь и мразь их оправдываешь,они то нужны,никто не спорит,но не делай их святыми презерватив.Днище .А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Отож шановний "е"! Как дал, так дал! Прямо трансвеститу Шмули по яйкам! :-)))
Весёлый Роджер
Привет "е"! Нет не так всё было! Это гивно Шмуля, после того как я раз.уячил все его фейки - предложил мне взятку, шо мол если я не буду ему мешать тут фейковать, ну там про сожранных ёжиков, про мосты из картона писать и тд и тп, то он тогда не будет меня оскорблять и всякие тут небылицы про меня писать. Как ты думаешь - на сколько букв он был послан?