Як повернути натуральний колір волосся
Здоровьеmyledi.net28 апреля 2015

Як повернути натуральний колір волосся

З блондинки в брюнетку Щоб отримати гарний колір на шляху з блондинки в брюнетку, перукаря важливо розрахувати, якого пігменту не вистачає в волосі для повноцінного затемнення: жовтого, оранжевого або червоного. Це буде необхідно, якщо ти не можеш (або не хочеш) чекати і бажаєш повернути рідній відтінок якомога швидше. Але є і більш щадний для волосся варіант - омбре. Це фарбування спочатку було задумано для того, щоб дати волоссю відпочинок від постійного освітлення. Омбре - ідеальне рішення, яке дозволяє зробити плавний перехід від світлих решт до темних коренів абсолютно без ризику пошкодження структури волосся. В результаті для нас це прекрасна можливість відчувати себе блондинками, будучи брюнетками. З брюнетки в блондинку З темного кольору вийти в дуже світлий за один день - це ризик пошкодити волосся до ступеня ламкості. Особливо якщо волосся було пофарбоване темним барвником багато разів. Тоді на кінцях волосся пігменту може накопичитися стільки, що освітлити волосся до бажаного ступеня не буде можливості. "Найм'якший" варіант - попросити спочатку середньо- або світло-русявий. А наступного разу - твій істинний блонд. Це краще для здоров'я волосся.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
Бабушка я...детка, седовласая старушка я...СТУДЕНТКА 70-х...
ГОНИТЕ КРИСТИНКУ ПРОЧЬ
ЮВЕНТУС БЕЗ КРИСТИНКИ-РАСТОПЫРКИ ИГРАЛ НАМНОГО ЛУЧШЕ И ИНТЕРЕСНЕЕ!
АНАКОНДЫЧ ТЫ ГДЕ
СКАКУАСЫ! ЗОВИТЕ АНАКОНДЫЧА НАЗАД! ПАДАЙТЕ НА КОЛЕНИ, ПРОСИТЕ ПРОЩЕНИЯ! ЦЕЛУЙТЕ ЕГО ЛАСКОВО В ЗАД, НУ ПОЛИЖЕТЕ ТАМ ГДЕ ПРИКАЖЕТ, ПОСОСЁТЕ, МОЖЕТ И ПРОСТИТ, ВЕРНЁТСЯ. НЕТ? У АМЕРИКИ С ЙЕВРОПОЙ ВКУСНЕЕ? НЕ ПОДАВИТЕСЬ КАЛОМ, ГОВНОЕДЫ!
Игбун Хохлов
Потому что, есть те, кто ЕБА, и есть те, кого ЕБА. Жители скакуасии относятся ко вторым.
СЛАВА СКАКУАСАМ
ВКУШАЙТЕ ЙЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ, СКАКУАСЫ! НЕ ЗА ЭТО ЛИ СКАКАЛИ? АНАКОНДЫЧ ГОВОРИЛ: ,,РАНО НАМ ЕЩЁ.,, НЕ ПОВЕРИЛИ. СКИНУЛИ. ЖРИТЕ ТЕПЕРЬ ЧТО ДАЮТ!
гость
Украину развалят или сделают федеративной бандеровцы. Выступления в Тернопольской, Волынской и т.д. областях показатель. Правильно, пора заканчивать вакханалию. Иначе скатимся к беспорядкам США.
гость
А какое ЕБА мать их дело? Не хер со своим свиным рылом лезть в наш калашный ряд.