Як позбутися сухої шкіри на обличчі
Здоровьеhttp://nashamama.com/28 апреля 2015

Як позбутися сухої шкіри на обличчі

Нормальну і суху шкіру слід зволожувати за допомогою крему, а жирну - як крему, так і лосьйону. Жінкам з чутливою шкірою потрібно вибирати крем без ароматизаторів. У лікуванні сухої шкіри обличчя важливо слідувати двом принципам: зволоження й очищення. Косметичні процедури повинні бути не агресивними і проводитися на постійній основі. Іноді не обійтися без медичних препаратів. Правильно їх підібрати допоможе лікар-дерматолог. Поширеною помилкою в догляді за сухою шкірою обличчя є надмірне використання жирних кремів. Здавалося б, все логічно - жирний крем пом'якшує шкіру, усуваючи негативні відчуття. Суха шкіра обличчя потребує постійного догляду. Перерахуємо кілька основних порад: - При виборі крему для обличчя краще всього зупинитися на вітамінізованому відновлюючому засобі. Такий крем стимулює обмін речовин і шкіра стає більш еластичною. - Декілька разів на рік варто використовувати спеціальні сироватки для сухої шкіри з амінокислотами та поживними речовинами. - При дуже сухій шкірі обличчя можна нанести жирний живильний крем. Важливе правило: залишки крему потрібно зняти серветкою через 10 хвилин, щоб надлишок жиру не закупорював пори. - Часто причина сухості шкірних покривів криється в сухому повітрі. Мало суху шкіру зволожувати, обов'язково потрібно її правильно очищати від залишків косметики і бруду. Принципи очищення: - Суха шкіра обличчя погано переносить мило, особливо вранці. Мило можна замінити на молочко. - Ідеальний варіант, пом'якшувальний і очищаючий шкіру, - умивання з мигдальними пластівцями. Підійдуть і вівсяні пластівці. - Краще використовувати для вмивання кип'ячену воду. Можна приготувати відвар цілющих трав. - Увечері також шкіру краще очищати без мила. Очищаюче молочко ефективно справляється із завданням, шкіра стає чистою без втрати жиру і вологи.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
777
А вы забыли,как воинственно надувал щёки Турчинов с громадным,не то,что у Зе,биноклищем перед глазами и автоматом на груди? Если с биноклем,значит - главнющий командуЮщий.
777
Как-то странно было наблюдать,как в дверном проеме плотно сгрудился целый взвод СБУшников. В то время,как двое сотрудников с трудом протиснули преступника сквозь их толпу. Также один из конвоиров,ухватив рукой узбека за челюсть,зачем-то задирал его лицо к небу. Вроде бы до вечернего намаза еще было далеко. Или стремился показать журналюгам свою добычу в полном ракурсе?
777
Расскажите про это Тягныбоку с его "москалів та жидів - на ножі". Говорят,у него самого бабка иудейка.
777
Самое ужасное - гибель на Донбассе в результате обстрелов ок. 250 детей. Минута молчания. Представьте своего ребенка,лежащим на земле в одном ряду с ними.
777
В советской школе у нас никогда не было никаких патриотических песнопений. Правда,на уроках пения учительница могла разучивать с нами песню о Ленине. Но я не могу написать,какими матюками в 3-м классе кощунственно перевирал слова песни. А пацаны рядом,одни с ужасом,другие восхищенно смотрели на меня. Признаюсь,всю жизнь был убежденным антиленинцем,считая,что надо похоронить его в земле. Но вместе с тем уверен,что валять его памятники - убого и преступно против истории нашего народа.
777
То,что "тридцать три богатыря" совсем,как у Пушкина,заявились в униформе,наводит на подозрение,что они вполне могли быть организованы КГБ тайком от вождя сябров. Хотя в качестве ЧВК чтобы не привлекать внимание,должны были замаскироваться под гражданских. Или Бацька не был информирован,или он в панике оттого,что не уверен в том,что останется "последним диктатором". Непонятно также,кто поселил их в "Бялорусочке"
777
Нет,на этот раз,как заявляла Кыцюндер, "расстреливать из атомного оружия"