Як шоколад впливає на депресію?
Здоровьеladyportal.info24 апреля 2015

Як шоколад впливає на депресію?

Між таким серйозним захворюванням як депресія і збільшенням споживання шоколаду, який хворі інтуїтивно вибирають як засіб, що поліпшує внутрішній стан. Шоколад - ефективний засіб проти депресії shutterstock Учасників експерименту опитували на предмет того, скільки шоколаду вони споживають, а потім вимірювали рівень їх депресивності за допомогою спеціальних тестів. Ті випробовувані, які тести показали наявність депресії, з'їдали в середньому протягом місяця 8,4 умовних порцій шоколаду, в той час як учасники досліду, у яких не була встановлена депресія, споживали не більше 5,4 умовних порцій. Ну а особи, у яких психологічні тести показали наявність сильної депресії, споживали шоколаду помітно більше інших груп випробовуваних - 11,8 порцій протягом місяця. Однак найбільше здивував дослідників той факт, що при опитуванні та дослідженні іншої групи - пацієнтів із встановленим діагнозом "депресія", які регулярно приймали антидепресанти - співвідношення між споживанням шоколаду і рівнем депресивності було точно таким же, як у учасників групи, які не брали ніяких ліків. Автори дослідження вважають, що хворі депресією вибирають шоколад інтуїтивно, оскільки він дійсно здатний покращувати їх стан завдяки "фармацевтичним" властивостям - у ньому міститься речовина, яка допомагає виробленню в організмі серотоніну, так званого гормону радості і щастя, з дефіцитом якого і пов'язане депресивний стан.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.