Здоровьеnarodna-pravda.ua29 авг.

Як схуднути на кавунах без шкоди для організму: простий рецепт

Кавунова дієта допоможе залишити в минулому кілька зайвих кілограмів без виснажливих тренувань у спортзалі і без шкоди для здоров’я. Така дієта припаде до смаку багатьом дівчатам, адже можна ласувати соковитою великою ягодою і при цьому худнути. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА. У літній період смачно худнути можна різними способами, а сьогодні ми розповімо про кавунову дієту, яка допоможе швидко здобути струнку фігуру. Кавун – справжнє джерело легко засвоюваних речовин, до того ж у ньому міститься велика кількість води – 90%! Тому за допомогою цієї ягоди можна також очистити організм від шкідливих шлаків і токсинів. Але врахуйте, що очищаючий ефект досить сильний, тому довше трьох днів сидіти на кавуновій дієті не рекомендується. Кавунова дієта переноситься досить легко. Протягом трьох днів, ви повинні їсти тільки кавун. Кількість його залежить від вашого початкової ваги, виходячи із пропорції 1 кілограм м’якоті ягоди на 10 кілограм вашої ваги. Наприклад, якщо ваша вага становить 70 кілограм, то в день ви повинні з’їсти 7 кілограм м’якоті кавуна. За три дні кавунової дієти ви гарантовано скинете 3 кілограми. Важливо пам’ятати, що кавунова дієта підходить не всім. Забороняється вдаватися до неї людям, які мають проблеми з роботою нирок, камені, а також діабетикам і алергікам. Також не можна сидіти на кавуновій дієті вагітним жінкам і годуючим грудьми жінкам. Нагадаємо, раніше експерти назвали продукти, які небезпечні для жіночого здоров’я. Дієтологи порадили жінкам відмовитися від смажених страв, макаронів, білого рису, маргарину і цукру. Крім того, сучасні дівчата готові на багато що, щоб виглядати стильно, модно і сексуально. Проте з часом деякі тенденції переростають у звички, які день за днем псують здоров’я представниць прекрасної статі. Лікарі склали список найбільш небезпечних звичок, які завдають шкоди жіночому здоров’ю.

💬 Последние комментарии
е
так это ж ТЫ тут всех призываешь воевать во славу америки, а как появилась реальная возможность этого - так сразу в кусты! ...и кстати до сих пор жду ответа на вопрос ГДЕ была ты когда Роджера отправили в Афган? про то что ты жрала от пуза и холодильник был набит дефицитом все уже знают...
е
вот и не взбухай тогда, что в твой адрес прилетает малая часть тех же ругательств, что позволяешь себе ты....
е
начинай с себя! ПОВТОРЯЮ для тебя тупой: как ты к людям так и они к тебе, дошло недоумок??
Елена
Ты не я,я не ты, поэтому по себе людей не суди.
Елена
Та пиши шо хочешь и ТП и ДБ ,попка ты дурак,обезьянничаешь повторяя чужие слова.
Елена
Той кто не украинец и не жил на Украине учит меня как правильно українською писати,знаю я козлоослик,знаю ,по русскому написала,ты по-ходу лучше мову знаешь чем я,не за этотт случай говорю,не за этот.
Гость
И запах повсюду не тот...