Здоровьеterrawoman.ua23 февр.

Як швидко позбавитись від здуття живота і набряків

От як швидко усунути роздутий живіт: тепер у мене ідеально плоский животик! Спробуйте і ви! Нормальна гідратація організму потрібна для повноцінного функціонування усіх внутрішніх органів! Вісім склянок води в день є загальним правилом. Ваші особисті потреби можуть варіюватися залежно від вашої генетики і вашої фізичної активності.Але навіть якщо ви випиваєте вісім склянок води в день, у вас все одно може бути затримка рідини в організмі і дисбаланс електролітів. Тому ми пропонуємо вам рецепт напою, який допоможе вам добре гідратувати організм, позбавитися від роздутого живота і нарешті набути плоского живота! Цей напій дістав свою назву завдяки винахідникові Синтії Сасс, доктора з Америки. Вона вважає, що цей рецепт перетворює звичайну воду на чудовий напій, який може буквально творити дива для вашого здоров'я. Вода Сассі містить майже нуль калорій і може допомогти значно поліпшити ваше травлення Дієта, яка допоможе позбавитися від роздутого живота, також винайдена Синтією Сасс, грунтована на щедрому вживанні цього напою. Просто пийте впродовж дня воду Сассі і незабаром ви позбавитеся від затримки рідини і роздутого живота! Рецепт! Інгредієнти: 2 літри очищеної води. 1 чайна ложка свіжого імбиру (тертого). 1 середній огірок (очистити і нарізати на тонкі скибочки). 1 лимон (нарізувати тонкими скибочками). 12 листочків свіжій зеленої м'яти (добре промиті). Приготування: Просто ретельно перемішайте усі інгредієнти. Ця питна вода допомагає значно поліпшити травлення. Лимон і м'ята мають дуже потужні цілющі властивості і можуть поліпшити ваше благополуччя у багатьох відношеннях, покращуючи вашу імунну систему і захищаючи її від різних захворювань. Усе це допоможе вам мати плоский живіт.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Давай про компутеры побалакаем? Ну давай! Ты битом байты забиваешь коди по улицам гуляешь? Ты за тисипи чи за юдипи чи за пипи? Що сразу всрался з переляку и хвост повис як у шелудивой собаки!
Весёлый Роджер
Ну хорошо, бизнесмен ты хренов - хорошо! Писли победы над москалями куплю тоби цукерку! Ну хорошо - две цукерки! Согласен? Тоди гони карту - да побыстрее! Не то, ненароком, диду Шмуля снова придёт и весь тут форум щирым гивном засрёт!
Весёлый Роджер
Ты що там - сдурел чи з глузду з'їхал? Как это, шо у самого Хероя Украины - шляхтского жида Штефана и нима ученья? Ты думувай - коди брешишь такое! Я тебе могу сотни ссылок бросить - с речами ваших депутатов и других пиСдунов - щирых дегенератов - со словами ... "ученье Бандеры"!
Горбатый
Дай... А ты мне что? Я тебе много дал, а ты мне - ничего. Только словесный понос.
Горбатый
Зато ты умный! Как говорит твоя подруга двойная Луна - компьютерный гений... Она такая же умная как и ты. Это сразу видно. И еще стихи пишет свои чукотские, ну, эти самые, про словесный понос.
Весёлый Роджер
Так ты мавпёнок бамбинёнок ыщо, начитался на цензоре про Велыку Украину вид Корпат до краю Свита! Школяр чи студент тупой? Ну таки дай мне ссылку хотя бы на ОДНУ карту Европы средних веков дэ була така Украина? Алле, тильки не на щирые сайты! О'кей? Играешь в хокей?
Весёлый Роджер
А вот ТАКИ и нет! Значит права Луночка ты ыщо глупый бамбино-сорри! Рано ты до тролей пришёл! Ну вот, ты же сам написал Шмуле_Елен, это кстати, старый пыдар трансвестит та вор-несун у кружевных труселях до колен! "Горбатый 49м. назад-Елена - Я тебе не товарищ." - ну и ... логику включи, если Шмуля Свинья, то ты ...? Правильно - лапчатый и НЕ товарищ!