Як впливають фізичні навантаження на дітей

12.02.2019 13:12 nashamama.com
Відповідно до експерименту іспанських академіків з Університету Гранади, діти, які займаються фізичними вправами, мають більш розвинені когнітивні здібності.
5564_rebenok_sport.jpg (19.63 Kb)

В ході дослідження експерти розглянули 100 дітей у віці від 8 до 11 років і прийшли до висновку, що молодь, яка підтримує високі рівні фізичної активності, має підвищену кількість сірої речовини в 9 областях головного мозку. Ці області дуже важливі для навчання, виконавчої функції, а також академічних досягнень. На думку науковців, фізична активність може надавати хороший вплив на навчання в школі і інституті, а також на майбутні успіхи в кар'єрному рості. При цьому сумні статистичні дані показують, що багато дітей, мало не третину, страждають надмірною вагою або ожирінням, а п'ята частина має проблеми з вагою ще до шкільного періоду.

Академіки дізналися, що фізична підготовка, особливо аеробне і моторна, дуже тісно переплітається з великою кількістю нейронів, відомих як кортикальні і підкіркові області.

Також необхідно відзначити, спортивні навантаження збільшують кількість сірої речовини в премоторній корі, яка дуже важлива для навчання, соціального пізнання і контролю рухів.

Комментарии

Добавить комментарий