Які смачні продукти “маскуються” під корисні: поради дієтолога

11.10.2018 15:52 narodna-pravda.ua
Солодкі кавові напої. Як багато калорій можуть вони приховувати! Вершки, сиропи, топінги. Кожен день по такій каві і ось уже зайва вага.

Альтернатива: холодна кава з молоком без цукру або з ложкою меду/сиропу, якщо вдома. В Макдональдсі є холодна ванільна кава: сироп можна скасувати.

Фруктові соки і смузі. Соки це взагалі маса швидких вуглеводів, набагато корисніше з’їсти цілий фрукт. А смузі я люблю давати тим, хто хоче набрати вагу. Молочні, сирні, з фруктами – знову маса зайвих калорій.

Якщо ДУЖЕ хочеться сік, беріть овочеві або фруктово-овочеві. Також смузі, легка основа (вода, рослинна молоко), овочі і трохи ягід/фруктів для насолоди.

Солодощі на фруктозі. Здоровим людям цукрозамінники не потрібні. Я вважаю, вони формують неправильну харчову поведінку. Калорій часто містять стільки ж або більше, скільки і звичайні солодощі.

Солодке без цукру. Наприклад, пастила (є різні види її, і з цукром і без, є навіть пісна) або будь-які інші. Або з цукром, але в малій кількості (смужка гіркого).

Протеїнові і фітнес-батончики. Найчастіше одна назва, скажена калорійність, в складі цукор і багато жирів. Читайте склад!

Фруктово-горіхові батончики теж калорійні і рекомендуються як перекусу або до/після тренування, коли немає часу.
Натуральні продукти, за словами фахівців, будуть максимально корисні для організму через вміст в своєму складі необхідних вітамінів і мікроелементів.


Комментарии

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ