Здоровьеpogliad.ua20 мар.

Який напій нормалізує артеріальний тиск

Вживання какао веде до зниження ризику виникнення інсультів і серцевих нападів

Какао знижує підвищений тиск, покращує стан судин, допомагає в лікуванні серцево-судинних захворювань, знижує відчуття тривоги. У какао-бобах містяться флавоноїди - речовини, що поліпшують баланс кров'яного тиску і сприяють оптимальному кровопостачанню внутрішніх органів. Завдяки цьому організм активніше очищується від небажаних для нього компонентів, що сприяє оздоровленню як в фізіологічному, так і в психічному аспекті. Німецькі дослідники з Університетської клініки Кельна знайшли докази того, що вживання какао знижує підвищений кров'яний тиск краще, ніж чашка чаю. За словами фахівців в складі чаю і какао присутні поліфеноли, але компонентом какао є проціанід - цей вид поліфенольних сполук активніший, ніж чайний. Настільки, що вживання какао для людей з гіпертензією може бути кориснішим, ніж ліки. Впродовж двох тижнів випробовувані німецьких медиків вживали продукти і напої, насичені какао. Контрольна група обходилася без какао, приймаючи призначені ним терапевтами препарати від гіпертензії. Наукові фахівці констатували, що присутність какао в щоденному раціоні людей призвело до зниження кров'яного тиску. "Результати дослідження дозволяють припустити, що вживання какао веде до зниження ризику виникнення інсультів і серцевих нападів на 10-20%", - відзначили експерти. Чи означає це, що потрібно поїдати шоколад у великих кількостях? Ні. Важливо враховувати, що більшість продуктів, що містять какао, відрізняються високою калорійністю, вказують вчені. Вживати какао слід без цукру і контролюючи кількість жирів.

💬 Последние комментарии
SWIFT — НАШ !!!
Советские евреи-кибернетики придумали SWIFT и продали технологию на 3апад... Что бы Американские ковбои и Британские Робин Гуды не грабили их "Почтовые дилижансы" с наличкой. Так выпьем же, таварищ Шюрик, за НАШИХ кибернетиков из СССР ( которые сосчитали сколько звёзд на небе и придумали SWIFT )
Антиелена
Ты, Ленка-ТП бестолковая, когда будешь мне рассказывать про коррупцию, начни со свое любимой пиндосии, предварительно цифры подготовив хотя бы поверхностно!
Антиелена
Надо же, не знала да еще и подзабыла! Ты, Ленка-дура-белка, лучше иди в военкомат, там за тебя все знают, и ты будешь в пожизненном наряде по кухне, ибо тебя даже в караул брать нельзя!
Селянин с Харьковщины Олег Марченко
НЕДОРОГО ! продам огород 800,62 гектара в Кабуле, после того позорного бегства НАТО из Афганистана... в подарок много брошеной военной техники, патронов и обосраных штанов - весь товар брендовый - MADE IN USA !!!
Антиелена
Еще и писать грамотно не умеет, и по клавишам не попадает. Пьяная ты что ли?)))
е
трохи, БРЕХЛО? не выиграл, а проиграл и не в домино, а в карты - ЭТО ОЧЕНЬ четко характеризует ВСЮ правдивость ВСЕХ твоих утверждений...
челом бить Государю
что то зачастили "бить челом", то Эрдоган с поклоном ...то Назарбаев тайно, на лечение ...то какие то дети из Грмании с "крещенским утренником"... один только 3еленнский уже год никак не пробьётся "на поклон" со своей клоунской "гуморэской" к Путинской Руке Кремля 😜😜😜