ЗдоровьеИсточник25 янв.

Зайва вага і фізична активність краще захищають від хвороб

До подібного висновку прийшли вчені з Університету Невади, які в своєму проекті порівняли стан здоров'я жінок із зайвою вагою, але при цьому фізично активних зі здоров'ям худорлявих, але малоактивних. Вони виявили, що фізична активність захищає від розвитку серцево-судинних захворювань, інсульту і діабету навіть незважаючи на наявність зайвої ваги.

nk_hauz/-mrpfgynillfzjk4ytng.jpg

"Хоча фізично активні жінки з ожирінням частіше повідомляли про фактори ризику серцево-судинних захворювань, діабету, гіпертонії, хворіли вони не частіше струнких, але малоактивних жінок, а ризик інсульту у них був навіть нижче. Захворюваність на рак, хвороби нирок і легень у повних, але активних жінок була на тому ж рівні, що і у жінок з нормальною вагою, які ведуть малорухливий спосіб життя", - розповіли автори дослідження.

Фахівці додали, що надлишок ваги при наявній фізичної активності краще в плані підтримки здоров'я і захищеності від хвороб, ніж недолік ваги. Дефіцит маси тіла підвищує ризик пневмонії, хвороб Паркінсона й Альцгеймера, нагадали вчені. За їх словами, найбільшою тривалістю життя відрізняються аж ніяк не худі люди - з ІМТ від 25 до 30.

💬 Последние комментарии