Зайва вага і фізична активність краще захищають від хвороб
Здоровье25 января 2021

Зайва вага і фізична активність краще захищають від хвороб

До подібного висновку прийшли вчені з Університету Невади, які в своєму проекті порівняли стан здоров'я жінок із зайвою вагою, але при цьому фізично активних зі здоров'ям худорлявих, але малоактивних. Вони виявили, що фізична активність захищає від розвитку серцево-судинних захворювань, інсульту і діабету навіть незважаючи на наявність зайвої ваги.

"Хоча фізично активні жінки з ожирінням частіше повідомляли про фактори ризику серцево-судинних захворювань, діабету, гіпертонії, хворіли вони не частіше струнких, але малоактивних жінок, а ризик інсульту у них був навіть нижче. Захворюваність на рак, хвороби нирок і легень у повних, але активних жінок була на тому ж рівні, що і у жінок з нормальною вагою, які ведуть малорухливий спосіб життя", - розповіли автори дослідження.

Фахівці додали, що надлишок ваги при наявній фізичної активності краще в плані підтримки здоров'я і захищеності від хвороб, ніж недолік ваги. Дефіцит маси тіла підвищує ризик пневмонії, хвороб Паркінсона й Альцгеймера, нагадали вчені. За їх словами, найбільшою тривалістю життя відрізняються аж ніяк не худі люди - з ІМТ від 25 до 30.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Агм ..так счастливо до хочу .Вопрос -они тридцать лет были в составе Украины - и почему сбежали от нее ,от такого евро-счастья и американского благополучия?-Ленок. и второй вопрос -зачем России отдавать то,что построено в годы СССР, и никогда не принадлежало Украине? а именно станция слежения за спутниками под Евпаторией? удобные гавани и стоянки ЧФ-
Елена
Ха
Елена
Моим сефаком и гонореей
Луна-2
Как это -"Донбасс и Крым не будут счастливы без Украины?" Когда они уже счастливы, именно без Украины...А насчет" мертвых территорий" -думаю, он ошибается -Не ту страну назвали Гондурасом...
Елена
Машина не роскошь,а средство передвижения,как Остап говорил.
Елена
В США больше 175 млн.человек уже провакцинировано.
Елена
Ой только не надо за крепостных колхозников,тогда селяне лечиться и учиться в ВУЗах могли, сейчас без денег,фсё.,тоже мне одно считаешь,другое не видишь,в любой город приедь работа ,общага,стала в очередь на квартиру вышла замуж и кравтиру на, сейчас х..й, маленький и висячий, как твой,как бы ты там не хвалился, брехун,а сейчас сто посредников и налоги не особо и стараются не платить,не все ,а часть,но ты наверняка по серой схеме работаешь,х..й по налогам честно платишь,я не говорю что нужно то,а как в Швеции к примеру.