Здорове загартовування: переваги холодного душу
Здоровьеzdorovia.com.ua31 марта 2020

Здорове загартовування: переваги холодного душу

Багато хто знає, що організм людини заточений на відкладання запасів жиру "на чорний день". У боротьбі з такими жировими відкладеннями відмінна зброя - холодна вода.

У шоковому стані тіло людини використовує велику кількість ресурсів, спрямованих на обігрів, в тому числі і "жирок про запас".

Холодна вода може стати помічником в боротьбі з набряком м'язів і сприяє швидкому відновленню тканин, особливо після фізичних навантажень.

Не забуваємо і про красу: поширений міф говорить, що голову потрібно мити гарячою водою, але це не так. Під впливом низьких температур пори звужуються, тому шкіра голови довше не стає жирною, а волосся починає блищати.

Під впливом холодної води поліпшується циркуляція крові, а значить клітини отримують більше кисню. Насичене киснем мозок робить вас уважніше, а м'язи - активніше і витривалішими.

Психологічний стан також поліпшується завдяки холодного душу. Так, низькі температури стимулюють «зону блакитного плями» в мозку, що відповідає за вироблення норадреналіну - одного з ключових гормонів в протистоянні депресивного стану і апатія.

Написать комментарий