Здоровьеzdorovia.com.ua10 сент.

Жирна дієта призводить до дисбалансу в організмі

Це порушить природні цикли, що може привести до ожиріння і в довгостроковій перспективі викликати серйозні розлади.

nk_hauz/34eOvdSnR.jpeg

Нове дослідження показало, що коли лабораторних щурів годували їжею з високим вмістом жирів, то робота біологічного годинника в мозку порушувалася. Цей годинник зазвичай контролює почуття ситості, а його порушення призводили до переїдання, і, як наслідок, до ожиріння. Результати цього дослідження опубліковані в The Journal of Physiology . З 1975 року кількість пацієнтів з ожирінням у всьому світі зросла майже в три рази. Тільки в Англії 28% людей дорослого віку мають ожиріння, а ще 36% - надлишкову вагу. Іншими словами, нормальна вага є менш ніж у половини дорослих жителів Туманного Альбіону. Ожиріння може призвести до інших хвороб, включаючи діабет другого типу, серцево-судинні розлади, а також деякі види раку. Дослідження показало, що при ожирінні добові ритми прийому їжі і вивільнення гормонів, що впливають на відчуття ситості і голоду, притупляються або зникають. Однак незрозуміло, чи є ці порушення в роботі центрів мозку, які контролюють апетит, причиною або результатом ожиріння. Польські дослідники спільно з вченими з Університету Брістоля підкреслюють, що мозок людини і щурів має спільні риси. Правда, саме дослідження проводилося на щурах, які є нічними тваринами. А в зв'язку з цим все ще належить встановити, чи залежать зміни біологічного годинника від режиму відпочинку і активності людини.

💬 Последние комментарии
Елена
Видно как ты любил свою страну,видно стазу ,потому я тебя так и люблю, металлорежущих, металлообрабатывающие станки производил ,один из лидеров был, самолётов сотни в год, кораблей разных тонажностей ,ну только супертанкеры не делал, карьерное оборудование, построил кучу атомных блоков, АвтоВАЗ хоть и мало ,но поставлял за рубеж и запомни падаль ,гнида йобанная всё,весь цикл производства был отечественным, ну кроме электроники, электроника местами была импортной.а по твоему только галоши,и ты хочешь втянуть нас обратно,в то доно о котором ты говоришь, козлоослик видит бог я когда нибудь тебя ,в случае войны,пристрелю как бешеную собаку,если будет война повторю.
Восток
Найкращiй армii у свiтi треба допомагати. Нашёл дураков, адвокат.
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»