Україна пропонує Європі стратегічні переваги.
За останніми оцінками відновлення України коштуватиме приблизно 500 млрд євро. Європейські компанії можуть інвестувати у відновлення України, що зміцнить співпрацю.
Про це на спільному засіданні уряду України і Європейської комісії заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише «Інтерфакс-Україна».
«Коли ми говоримо про відбудову України, це означає, що європейські компанії можуть інвестувати в такі зусилля. За останніми оцінками, відновлення коштуватиме приблизно 500 млрд євро. Таке відновлення може стати magnum opus для Європи, об’єднавши та зміцнивши всю нашу співпрацю», — сказав Шмигаль
Денис Шмигаль додає, що Україна пропонує Європі стратегічні переваги: енергетичні ресурси, важливі мінерали, такі як літій, титан, уран, природний газ, водень, а також продовольчу безпеку.
«Наші газосховища можуть слугувати надійним резервом у кризовий період… Україна є одним із європейських лідерів цифрової трансформації та ІТ-інновацій, як у державному управлінні, так і в приватному секторі. Наші унікальні цифрові рішення можуть підвищити ефективність ЄС і покращити доступ до державних послуг для європейських громадян», — додав Шмигаль.